Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy elementy ozdobne statku wpływają na jego statystyki? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Elementy ozdobne statku (Ship Cosmetics) to unikalne sloty w menu zarządzania statkiem Adrestia w grze Asssasin's Creed: Odyssey. Na stronie informujemy czy dokonywanie w nich zmian przekłada się na statystyki okrętu i jego możliwości zatapiania wrogich statków.

Sloty elementów ozdobnych statku znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu - Czy elementy ozdobne statku wpływają na jego statystyki? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Sloty elementów ozdobnych statku znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu. Są one powiązane kolejno z żaglami Adrestii, z możliwością zamontowania figury na statku oraz z załogą Barnabasa.

Początkowo nie dysponujesz żadnymi alternatywnymi elementami. Nowe elementy niemal w całości są nagrodami za zaliczanie wybranych głównych oraz pobocznych zadań.

Wszystkie zmiany dokonywane w slotach elementów ozdobnych statku mają charakter czysto kosmetyczny, tzn - Czy elementy ozdobne statku wpływają na jego statystyki? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Wszystkie zmiany dokonywane w slotach elementów ozdobnych statku mają charakter czysto kosmetyczny, tzn. nie zmieniają w żaden sposób statystyk Adrestii ani jej poziomu. Tyczy się to także slotu dotyczącego członków załogi. Ustawienie innego elementu (przykład na obrazku) zmienia jedynie wygląd członków załogi. Ich skuteczność w atakowaniu wrogich statków czy w rozgrywaniu scen abordażu w żaden sposób nie zmienia się.

Uwaga - Jednym z elementów ozdobnych jest żeńska załoga (Female Crew), którą możesz odblokować m.in. za ukończenie w siódmym rozdziale (epizodzie) serii zadań powiązanych z igrzyskami olimpijskami. Jest ona pewnym wyjątkiem, gdyż ustawienie jej jako aktywnej jest wymagane do powalczenia o zdobycie osiągnięcia Gniew Amazonek. Zajrzyj do naszego poradnika trofeowego po więcej szczegółów.

Ciekawostka - Jeśli wybierzesz żeńską załogę to zmienią się szanty załączające się podczas podróżowania po otwartych wodach. Będą one śpiewane przez kobiety, a nie tak jak domyślnie przez mężczyzn.