Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy mogę swobodnie eksplorować świat w Assassin's Creed Odyssey? Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

W grze Assassin's Creed Odyssey trafisz na wielką rozległą mapę. Cześć z nich to duże lokacje umieszczone na jednej wielkiej wyspie, inne to małe, a nawet malutkie wysepki, na których znajdziesz niewiele aktywności. Zwiedzanie mapy to dużą cześć rozgrywki. Odkrycie wszelkich możliwych aktywności oraz odnalezienie ich jest monotonne i ciężkie. Aby odkryć daną aktywność (znak zapytania) musisz zbliżyć się do niej na odległość 50 metrów.

Pierwszą lokację możesz odkrywać już po wykonaniu pierwszej misji - Czy mogę swobodnie eksplorować świat w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Pierwszą lokację możesz odkrywać już po wykonaniu pierwszej misji. Nic nie stoi ci na przeszkodzie. Możesz swobodnie biegać po niej bądź pływać wpław, bądź łódką po pobliskich wodach.

Kolejne lokacje znajdują się jednak za głębokimi wodami - Czy mogę swobodnie eksplorować świat w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Kolejne lokacje znajdują się jednak za głębokimi wodami. Aby się do nich dostać musisz zdobyć statek. Ten zdobędziesz w misji główniej Podstawy żeglugi. Odbędzie się to w pierwszych dwóch godzinach rozgrywki - jeśli skupisz się na fabule gry Assassin's Creed Odyssey.

Po zdobyciu statku możesz dopłynąć już w każde miejsce na mapie. Żadna lokacja nie jest zablokowana, możesz więc swobodnie poruszać się po całym terenie gry.

Musisz jednak pamiętać o tym, że każda lokacja ma swój poziom trudności - Czy mogę swobodnie eksplorować świat w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Musisz jednak pamiętać o tym, że każda lokacja ma swój poziom trudności. Jeśli na samym początku rozgrywki popłyniesz na, np. Lesbos (42 poziom) będziesz musiał szczególnie uważać. Tamtejsi przeciwnicy będą w stanie pokonać cię jednym, dobrze wymierzonym ciosem. Zwierzęta biegające swobodnie po świecie nie znają litości. Gdy tylko się koło nich pojawisz wezmą cię na cel i będą gonić cię przez dobry kawałek lokacji.

Misje w grze Assassins Creed Odyssey toczą się w rożnych lokacjach - Czy mogę swobodnie eksplorować świat w Assassins Creed Odyssey? - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Misje w grze Assassin's Creed Odyssey toczą się w rożnych lokacjach. Będziesz, więc automatycznie zwiedzać mapę wykonując coraz to liczniejsze questy. Większość misji pobocznych odblokuje się wraz z postępem fabuły dzięki czemu będziesz mógł zwidzieć całą mapę wykonując dane aktywności, a nie biegając po niej bez celu.