Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grobowce w Paros Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Na tej stronie w poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey zawarliśmy informacje na temat grobowców znajdujących się w lokacji Paros. Znajdziesz tutaj dokładny opis przejścia grobowca oraz bronie jakie możesz w nim zdobyć. Grobowiec Alkaiosa nagrodzi Cię przydatnymi przedmiotami.

Grobowiec Alkaiosa

Lokalizacja grobowca: Paros, północna część lokacji - Grobowce w Paros - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lokalizacja grobowca: Paros, północna część lokacji.

Solucja: Wejdź do środka i idz prosto wzdłuż ścieżki - Grobowce w Paros - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Solucja: Wejdź do środka i idz prosto wzdłuż ścieżki. Na rozstaju dróg skręć w lewo i biegnij, aż do końca pomieszczenia. Tam trafisz na zamurowaną ścianę. Rozbij ją uderzając w nią mocno.

Po przejściu do kolejnego pomieszczenia zaatakują cię węże - Grobowce w Paros - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Po przejściu do kolejnego pomieszczenia zaatakują cię węże. Przygotuj się na walkę z nimi i od razu rzuć w nie pochodnią. Dzięki temu będziesz mieć wolne ręce i oświetlony teren.

Idąc dalej trafisz na drewnianą półkę, którą musisz przesunąć - Grobowce w Paros - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Idąc dalej trafisz na drewnianą półkę, którą musisz przesunąć. Za nią znajduje się pomieszczenie z tablicą. Aktywowanie jej ukończy grobowiec.

W tym grobowcu znajdziesz również Skinnnig Knife (Nóż do skórowania) o dość konkretnych statystykach oraz warty uwagi Gilded Staff.