Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyspy obsydianowe - Misje poboczne w Assassin's Creed Odyssey Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

Poniższy rozdział naszej solucji do gry Assassin's Creed Odyssey zawiera spis wszystkich zadań poboczonych na Wyspach Obsydianowych. W skład Wysp Obsydianowych wchodzą Wyspy Hydra i Melos, a rozwiążecie tu zadania takie jak Sparing z Roksaną czy Wezwanie do walki i Wielki Rywal.

Hydrea / Hydra

Na poniższej stronie naszego poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey znajdziesz opis wszystkich misji pobocznych w lokacji Hydrea (Hydra). Zawarliśmy dokładną lokalizację misji, solucję oraz opis nagród, które otrzymasz.

Sparing z Roksaną / Sparring with Roxana

1 - Wyspy obsydianowe - Misje poboczne w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Start misji: Porozmawiaj z Roxaną - Wyspy obsydianowe - Misje poboczne w Assassins Creed Odyssey - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Start misji: Porozmawiaj z Roxaną.

Opis: Pierwsza misja od Roksany polega na wykonaniu małego sparringu. Musisz zmierzyć się z wojowniczką, tak, aby uznała cię za godnego wojownika. Nie jest to trudna walka jednak wojowniczka dzierży w ręce tarczę. Wybij jej tarczę z rąk, a znacznie ułatwisz sobie zadanie.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie