Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Assassin's Creed Odyssey - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Enigmatyczne ostrakony - Wyspy Obsydianowe Assassin's Creed Odyssey poradnik, solucja

W naszym poradniku odnajdziesz również enigmatyczne ostrakony ukryte na Wyspach Obsydianowych, a ściślej na Melos. Ostrakon ten nazywa się "Pod koroną Tyfona", a poniżej dowiesz się, jak go zdobyć.

Poniższy rozdział poradnika do gry Assassin's Creed Odyssey zawiera opis jedynego Enigmatycznego Ostrakonu znajdującego się na Wyspach Obsydianowych. W skład tego archipelagu wchodzą wyspy Melos i Hydra. Jednak jedyny Ostrakon znajdujący się w tej okolicy znajdziesz w północnej części Melos.

Melos

Poniżej opisaliśmy jak znaleźć enigmatyczny ostrakon znajdujący się w Melos w grze Assassin's Creed Odyssey, wyspy wchodzącej w skład Wysp Obsydianowych. Enigmatyczny Ostrakon nosi nazwę Pod koroną Tyfona (Upon Typhon's Crown).

Pod koroną Tyfona

1 - Enigmatyczne ostrakony - Wyspy Obsydianowe - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Lokalizacja enigmatycznego Ostrakonu: W domu lidera, na północnej części Melos - Enigmatyczne ostrakony - Wyspy Obsydianowe - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Lokalizacja enigmatycznego Ostrakonu: W domu lidera, na północnej części Melos.

2 - Enigmatyczne ostrakony - Wyspy Obsydianowe - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry
Rozwiązanie zagadki Enigmatycznego Ostrakonu: Udaj się do The Adrestia (Adrestii) - Enigmatyczne ostrakony - Wyspy Obsydianowe - Assassins Creed Odyssey - poradnik do gry

Rozwiązanie zagadki Enigmatycznego Ostrakonu: Udaj się do The Adrestia (Adrestii). Stań na skale przy lawie tak, jak pokazaliśmy na screenie powyżej. Znajdziesz tam hełm.