Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zoolog - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2018

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Zoolog (Zoologist) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za zebranie w sumie 20 zwierzątek.

Osiągnięcia tego nie możesz zdobyć w trakcie standardowych polowań z użyciem łuku - Zoolog - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Osiągnięcia tego nie możesz zdobyć w trakcie standardowych polowań z użyciem łuku. Musisz najpierw odblokować umiejętność Zdobycz sowy (Owl's Meal). Wymaga ona na szczęście wydania tylko 1 punktu rozwoju.

Od momentu odblokowania wspomnianej umiejętności możesz odnajdywać chrząszcze i pająki w świecie gry - Zoolog - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Od momentu odblokowania wspomnianej umiejętności możesz odnajdywać chrząszcze i pająki w świecie gry. W ich lokalizowaniu bardzo pomocny jest instynkt przetrwania (powyższy obrazek), ale i bez niego sobie poradzisz. Gra zalicza złapanie każdego tego typu żyjątka (w celu zdobycia trucizny lub jadu) i musisz ich odnaleźć w sumie 20.

Osiągnięcie możesz zdobyć jeszcze w trakcie pobytu w peruwiańskiej dżungli, choć we wszystkich innych głównych lokacjach gry również możesz natrafiać na pająki i chrząszcze.