Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Specjalizacja - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Specjalizacja (Specialized) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to otrzymuje się za zdobycie wszystkich umiejętności w jednej kategorii.

Umiejętności Lary dzielą się na trzy grupy - niebieskich, czerwonych i zielonych - Specjalizacja - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Umiejętności Lary dzielą się na trzy grupy - niebieskich, czerwonych i zielonych. Na potrzeby tego trofeum musisz odblokować wszystkie umiejętności dla jednej z tych kategorii. To czasochłonne trofeum, albowiem musisz przede wszystkim uzbierać na tyle dużo punktów rozwoju żeby móc sobie pozwolić na ich odblokowanie. To jednak nie wszystko, bo nie wszystkie umiejętności są od razu dostępne do zakupu. Na powyższym obrazku jest przykład jednej z zablokowanej umiejętności.

Są dwa główne sposoby odblokowywania umiejętności do zakupu - Specjalizacja - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Są dwa główne sposoby odblokowywania umiejętności do zakupu. Pierwszy to awansowanie w głównym wątku fabularnym. Gra w określonych momentach fabuły przydziela nowe umiejętności.

Drugi sposób to zaliczanie grobowców wyzwań (Challenge Tombs) - Specjalizacja - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Drugi sposób to zaliczanie grobowców wyzwań (Challenge Tombs). Za ukończenie każdego grobowca jest przyznawana jedna nowa umiejętność.

Jeśli chcesz przyśpieszyć nieco zdobycie tego osiągnięcia to oprócz awansowania w głównej fabule i badania grobowców staraj się od samego początku gry przeznaczać punkty rozwoju na umiejętności z jednej ulubionej umiejętności. W przypadku dwóch pozostałych zakup tylko te umiejętności, które bardzo ci pomogą w grze.