Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skarby przeszłości - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Skarby przeszłości (Treasures of the Past) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to otrzymuje się za rozszyfrowanie jednego z monolitów.

Monolity to kamienne tablice, które możesz odnajdywać w różnych miejscach w świecie gry - Skarby przeszłości - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Monolity to kamienne tablice, które możesz odnajdywać w różnych miejscach w świecie gry. Są one jedną z kategorii sekretów i oznaczane unikalnymi ikonami na mapie. Na pierwszy tego typu obiekt możesz natrafić podczas eksploracji peruwiańskiej dżungli, ale nie musisz rozglądać za tym konkretnym monolitem, bo do odblokowania osiągnięcia może posłużyć dowolnie wybrany.

W celu rozszyfrowania wiadomości zapisanej na monolicie Lara musi dostatecznie znać odpowiedni dialekt - Skarby przeszłości - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W celu rozszyfrowania wiadomości zapisanej na monolicie Lara musi dostatecznie znać odpowiedni dialekt. Wymóg odnośnie poziomu znajomości dialektu zależy od monolitu. W przykładzie z powyższego obrazka wymagana jest dobra znajomość dialektu Mam.

W grze istnieją 3 różne dialekty - Mam, Quechua i Yucatec - Skarby przeszłości - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W grze istnieją 3 różne dialekty - Mam, Quechua i Yucatec. Każdy z nich ma trzy poziomy znajomości i aktualny poziom możesz sprawdzić w zakładce z artefaktami - pokazuje to powyższy obrazek. Dialektów możesz uczyć się dzięki odnajdywaniu powiązanych z nimi muralów i skarbów.

Uwaga - Po rozszyfrowaniu monolitu pojawia się okazja do zaliczenia powiązanej z nim zagadki, ale nie jest to już wymagane do zdobycia opisywanego trofeum. Osiągnięcie odblokujesz w momencie odczytania zapisanej na monolicie wiadomości.