Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2018

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Samobój (Total Party Kill) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za zmuszenie w sumie pięciu przeciwników, by zabili się nawzajem.

Uwaga - Możesz przegapić to trofeum w trakcie przechodzenia gry. Wymusza ono eliminowanie przeciwników w specyficzny sposób. Po ukończeniu gry w odwiedzonych już wcześniej lokacjach nie pojawiają się nowi wrogowie!

1 - Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Do zdobycia tego osiągnięcia potrzebna jest umiejętność Strach jaguara (Jaguars Fear) - Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Do zdobycia tego osiągnięcia potrzebna jest umiejętność Strach jaguara (Jaguar's Fear). Nie jest ona dostępna od samego początku gry. Musisz dostatecznie awansować w głównym wątku fabularnym, a konkretnie dotrzeć na pola naftowe Porvenir.

Lara w momencie dotarcia na pole naftowe straci cały ekwipunek. Musisz podążać ustaloną ścieżką aż natrafisz na skrzynię z łukiem (obrazka 1). Oprócz zdobycia tej broni odblokujesz także wspomnianą umiejętność (obrazek 2).

Do użycia umiejętności Strach jaguara potrzebne są Strzały strachu (Fear Arrows), które musisz samodzielnie wytworzyć - Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Do użycia umiejętności Strach jaguara potrzebne są Strzały strachu (Fear Arrows), które musisz samodzielnie wytworzyć. Przytrzymaj przycisk craftingu, wybierz z okrągłego menu nowy rodzaj strzał (powyższy obrazek) i wyprodukuj co najmniej jedną.

Każda tego typu strzała wymaga dysponowania składnikami. Na potrzeby "przetestowania" umiejętności odnajdziesz w okolicy potrzebne materiały. Kolejne surowce również możesz samodzielnie odnajdywać lub kupować je od handlarzy.

2 - Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Ustaw strzały strachu jako domyślne - Samobój - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Ustaw strzały strachu jako domyślne. Dotrzyj do dowolnej większej grupy przeciwników, wyceluj z łuku w jednego z przeciwników i wciśnij przycisk wypuszczenia alternatywnej strzały (domyślnie R1/RB). Trafiony przeciwnik zaatakuje po chwili swoich kolegów. Powtarzaj wszystkie te czynności z kolejnymi napotykanymi grupami aż zdobędziesz osiągnięcie.