Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Od stóp do głów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Od stóp do głów (To the Nines) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za odnowienie i założenie pełnego kompletu historycznego stroju.

Stroje Lary możesz odnawiać i zakładać po dotarciu do dowolnego obozowiska - Od stóp do głów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Stroje Lary możesz odnawiać i zakładać po dotarciu do dowolnego obozowiska. Wybierz wtedy drugą opcję (Inventory) z listy żeby otworzyć inwentarz bohaterki.

Nowe elementy stroju pozyskuje się w trakcie przechodzenia gry. Mogą one być oferowane przez handlarzy lub być np. nagrodami za badanie krypt czy zaliczanie pobocznych zadań. Po zdobyciu jakiegoś elementu stroju musisz go odnowić, tzn. przeznaczyć część posiadanych surowców na jego wytworzenie (crafting). Dopiero wtedy Lara może założyć strój.

Na potrzeby tego trofeum możesz wybrać np - Od stóp do głów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Na potrzeby tego trofeum możesz wybrać np. strój Urqu. Kondorzy kaptur Urqu (Condor Cowl of Urqu) możesz zdobyć za zbadanie jednej z krypt w Kuwak Yaku (tej, którą trzeba odblokować z pomocą strzelby).

Skórzane buty Urqu (Hide Boots of Urqu) możesz zakupić u handlarza w Kuwak Yaku za 4300 złota - Od stóp do głów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Skórzane buty Urqu (Hide Boots of Urqu) możesz zakupić u handlarza w Kuwak Yaku za 4300 złota.

Po zdobyciu każdego z elementów stroju przeznacz surowce żeby dokonać odnowienia. Pozwoli to Larze założyć dane ubranie. Nie musisz oczywiście wybierać opisanej powyżej kombinacji elementów stroju. Możesz wybrać inne ubrania i ich lista znajduje się na stronie Stroje Lary w naszym poradniku.