Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca skarbów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Łowca skarbów (Treasure Hunter) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za otwarcie wszystkich skrzyń konkwistadorów.

Skrzynie konkwistadorów (Conquistador Chests) to jedna z kategorii sekretów w grze Shadow of the Tomb Raider - Łowca skarbów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Skrzynie konkwistadorów (Conquistador Chests) to jedna z kategorii sekretów w grze Shadow of the Tomb Raider. Przykładową skrzynię pokazuje dołączony obrazek. Informacje na temat lokalizacji skrzyń znajdziesz w rozdziale o sekretach w naszym poradniku.

Bardzo ważną informacją jest to, że skrzyń konkwistadorów nie możesz otwierać od samego początku gry, bo potrzebny jest wytrych. Lara nie dysponuje tym przedmiotem i możesz wejść w jego posiadanie dopiero w Ukrytym Mieście Paititi.

1 - Łowca skarbów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Wytrych możesz pozyskać dzięki zakupieniu go od handlarki (szamanki) Moraekah przebywającej w Ukrytym Mieście - Łowca skarbów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wytrych możesz pozyskać dzięki zakupieniu go od handlarki (szamanki) Moraekah przebywającej w Ukrytym Mieście. Z kobietą najłatwiej jest spotkać się w ramach zaliczania pobocznego zadania Kości zostały rzucone (Dice with the Dead), a konkretnie po otrzymaniu od Truposza Pisco (Pisco the Dead) zlecenia odnalezienia innych wygnańców. Jedną z osób do przepytania jest szamanka Moraekah, której lokalizację pokazują powyższe obrazki. Oprócz awansowania dalej we wspomnianym pobocznym queście możesz także pohandlować z Moraekah.

Moraekah może zmienić swoje miejsce pobytu w dalszej części gry - więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie Gdzie znaleźć handlarkę Moraekah? w naszym poradniku.

Wytrych (Lockpick) to jeden z przedmiotów wystawionych na sprzedaż przez Moraekah - kosztuje 2800 złota (powyższy obrazek) - Łowca skarbów - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wytrych (Lockpick) to jeden z przedmiotów wystawionych na sprzedaż przez Moraekah - kosztuje 2800 złota (powyższy obrazek). Lara potrzebuje tylko jednego wytrycha i nigdy go już nie utraci.