Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jeden za drugim - trofeum w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2018

Na stronie znajduje się opis brązowego trofeum Jeden za drugim (Chain Gang) gry Shadow of the Tomb Raider. Osiągnięcie to jest przyznawane za wykonanie wężowej furii 3 razy.

Uwaga - Możesz przegapić to trofeum w trakcie przechodzenia gry. Wymusza ono eliminowanie przeciwników w specyficzny sposób. Po ukończeniu gry w odwiedzonych już wcześniej lokacjach nie pojawiają się nowi wrogowie!

Wężowa Furia (Serpents Fury) to jedna z umiejętności Lary nadających się do odblokowania - Jeden za drugim - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wężowa Furia (Serpent's Fury) to jedna z umiejętności Lary nadających się do odblokowania. Jest ona w kategorii Zbieracz (Scavenger) i musisz ją zakupić za 2 punkty rozwoju.

Umiejętność Wężowa Furia pozwala na zabicie dwóch przeciwników podczas pojedynczej cichej likwidacji - Jeden za drugim - trofeum w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Umiejętność Wężowa Furia pozwala na zabicie dwóch przeciwników podczas pojedynczej cichej likwidacji. Od momentu odblokowania tej umiejętności rozglądaj się za przeciwnikami podróżujących parami lub stojącymi blisko siebie. Po zakradnięciu się do nich powinny pojawić się dwie ikony wykończenia (przykład na obrazku). Sygnalizuje to możliwość zabicia ich obu w ramach pojedynczej akcji.

Wciśnij przycisk wykończenia żeby zabić pierwszego przeciwnika i następnie ponownie ten sam przycisk żeby Lara rzuciła się na jego kolegę. Powtórz ten manewr jeszcze dwa razy żeby odblokować trofeum.