Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zbadanie wykopalisk i rozwiązanie zagadki z zamkniętą bramą Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz między innymi ciąg dalszy opisu przejścia misji fabularnej "Droga żywych" gry Shadow of the Tomb Raider.

Na stronie znajduje się opis eksploracji wykopalisk w Kuwak Yaku w grze Shadow of the Tomb Raider. Główna bohaterka musi rozwiązać dość skomplikowaną zagadkę w światyni, której zaliczenie nagradzane jest odblokowaniem dostępu do wielkiej sali z muralem.

Na terenie wykopalisk nie spotkasz chwilowo żadnych nowych przeciwników, ale możesz za to zbierać po drodze różne sekrety i badać interaktywne obiekty - Zbadanie wykopalisk i rozwiązanie zagadki z zamkniętą bramą - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Na terenie wykopalisk nie spotkasz chwilowo żadnych nowych przeciwników, ale możesz za to zbierać po drodze różne sekrety i badać interaktywne obiekty. Celem podróży jest większa sala z powyższego obrazka i w lokacji ten należy rozwiązać większą zagadkę.

W sali jest zamknięta brama z dwoma interaktywnymi pokrętłami po bokach - Zbadanie wykopalisk i rozwiązanie zagadki z zamkniętą bramą - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W sali jest zamknięta brama z dwoma interaktywnymi pokrętłami po bokach. Mechanizmy te służą do obracania płytami z różnymi symbolami, przy czym zawsze obracana jest tylko pierwsza płyta od dołu.

Pierwsza część zagadki jest bardzo prosta - obracaj każdą z kamiennych płyt aż zablokuje się automatycznie w poprawnym położeniu. Rozwiązanie pierwszej części zagadki pokazuje obrazek.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie