Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak korzystać z opcji szybkiej podróży w grze Shadow of the Tomb Raider? Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Gra Shadow of the Tomb Raider posiada wbudowany mechanizm szybkiej podróży, przy czym nie jest on dostępny w każdym momencie gry. Na stronie informujemy jak odblokować szybką podróż i jak działa szybka podróż w Shadow of the Tomb Raider.

Z funkcji szybkiej podróży nie możesz skorzystać w dowolnym momencie gry - Jak korzystać z opcji szybkiej podróży w grze Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Z funkcji szybkiej podróży nie możesz skorzystać w dowolnym momencie gry. Musisz najpierw dotrzeć do jednego z obozowisk. W każdej z głównych lokacji znajdziesz od jednego do kilku obozowisk.

Po tym jak Lara usiądzie przy ognisku możesz wybrać ostatnią opcję z listy akcji - Fast Travel - Jak korzystać z opcji szybkiej podróży w grze Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po tym jak Lara usiądzie przy ognisku możesz wybrać ostatnią opcję z listy akcji - Fast Travel. Uwaga: Szybka podróż nie jest dostępna na początku gry i może też być zablokowana podczas zaliczania niektórych misji. Po raz pierwszy powinieneś uzyskać dostęp do szybkiej podróży po tym jak pokonasz oba jaguary w peruwiańskiej dżungli.

Jeśli opcja szybkiej podróży jest niedostępna to zajmij się aktualnym głównym zadaniem. Po tym jak dostatecznie w nim awansujesz powinieneś ponownie uzyskać dostęp do tej funkcji.

Po tym jak wybierzesz szybką podróż w obozowisku musisz wybrać cel podróży - Jak korzystać z opcji szybkiej podróży w grze Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po tym jak wybierzesz szybką podróż w obozowisku musisz wybrać cel podróży. Lara może przenieść się tylko do tych obozowisk, które zostały już odkryte. Warto zawsze rozglądać się w świecie gry za nowymi obozowiskami, bo oprócz odblokowywania nowych punktów szybkiej podróży pozwalają one zdobywać punkty doświadczenia.