Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 września 2018

W lokacji Cenotes w grze Shadow of the Tomb Raider do rozwiązania jest jedna trudniejsza zagadka i dotyczy ona otwarcia dwóch bram Oka Węża (Eye of the Serpent). Lara musi się tym zająć w trakcie poszukiwań Srebrnego Pudełka (Silver Box). Rozwiązanie zagadki jest poniżej.

Uwaga - W trakcie rozwiązywania tej zagadki Lara będzie regularnie nękana przez przeciwników. W poniższym opisie skupiamy się tylko na zagadce. Do zabijania wrogów najlepiej używać strzelby lub łuku (eliminowanie tych bardziej oddalonych). Szukaj też okazji do trafiania w zielone wybuchające zbiorniki, polegaj na unikach w walce wręcz i badaj zawsze okolicę w poszukiwaniu dodatkowej amunicji.

Otwarcie pierwszej bramy

Do zagadki przystąpisz po dotarciu do pokazanej na obrazku dużej sali - Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Do zagadki przystąpisz po dotarciu do pokazanej na obrazku dużej sali. Jest ona częściowo zalana i na jej przeciwległym końcu widoczna jest pierwsza brama (druga znajduje się bezpośrednio za nią i jest przez to początkowo niewidoczna).

1 - Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Puść się liny i po wylądowaniu w wodzie dopłyń do półki zlokalizowanej na prawo od bramy - Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Puść się liny i po wylądowaniu w wodzie dopłyń do półki zlokalizowanej na prawo od bramy. Po wyjściu na brzeg wyrusz liniową ścieżką do górnej części sali.

Dotrzyj do korby i ustaw się przy niej. Wyceluj z łuku w pokazaną na obrazku 1 środkową interaktywną konstrukcję z głową węża. Musisz ją przyczepić do korby i poprawne połączenie pokazuje obrazek 2.

2 - Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Użyj korby i doprowadź do tego żeby środkowa konstrukcja z głową węża przesunęła się maksymalnie w prawo (obrazek 1) - Zagadka z bramą Oka Węża w Cenotes w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Użyj korby i doprowadź do tego żeby środkowa konstrukcja z głową węża przesunęła się maksymalnie w prawo (obrazek 1). Możesz dotrzeć teraz do niej Larą i wspiąć się na nią (obrazek 2). Pozwoli ci to przedostać na niedostępną wcześniej najwyższą półkę.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie