Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dotarcie do wejścia do ruin w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz między innymi opis przejścia misji fabularnej "W cieniu" gry Shadow of the Tomb Raider.

Ostatnia aktualizacja: 14 września 2018

Na stronie znajduje się opis odnalezienia wejścia do ruin świątyni w Cazumel w grze Shadow of the Tomb Raider. Lara w drodze do wejścia musi rozprawić się z kilkoma przeciwnikami i zaliczyć solidną porcję wspinaczki.

Zabicie najemników

Dowiesz się o konieczności znalezienia alternatywnej ścieżki do wykopalisk - Dotarcie do wejścia do ruin w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Dowiesz się o konieczności znalezienia alternatywnej ścieżki do wykopalisk. Udaj się w prawo i wdrap się na ścianę. Znajdziesz się poza terenem miasteczka i od tego miejsca możesz używać broni Lary.

Podążaj jedyną ścieżką do celu. Wkrótce znajdziesz się w pobliżu pierwszego przeciwnika. Wciśnij przycisk wykończenia, dzięki czemu Lara wykona egzekucję i po cichu pozbędzie się najemnika. Kawałek dalej przebywa kolejny przeciwnik. W tym przypadku zmuszony zostaniesz do przetestowania działania łuku. Wyceluj w głowę najemnika żeby zabić go pojedynczym trafieniem.

Klif

Po obejrzeniu rozmowy z uratowaną osobą wyrusz dalej - Dotarcie do wejścia do ruin w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po obejrzeniu rozmowy z uratowaną osobą wyrusz dalej. Wykonaj skok w stronę ściany i wdrap się na wyższą półkę. Obejrzysz cut-scenkę i będziesz musiał kontynuować przeprawę wzdłuż klifu. Ustaw się w miejscu, w którym w oddali widać nową ścianę wspinaczkową (obrazek). Wykonaj skok z rozbiegu i wciśnij przycisk interakcji po znalezieniu się przy ścianie żeby złapać się jej czekanem.

Nie ruszaj się z miejsca, tylko wciśnij przycisk opuszczania się na linie (czekan nadal jest wbity w ścianę). Opuść się maksymalnie na dół żeby zeskoczyć bezpiecznie na niższą półkę.

Wyrusz dalej doskakując do interaktywnej krawędzi i przemieszczając się w bok - Dotarcie do wejścia do ruin w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wyrusz dalej doskakując do interaktywnej krawędzi i przemieszczając się w bok. Zbliż się do nowej ściany wspinaczkowej, wykonaj skok w jej stronę i wbij się do ściany czekanem. Po udanej akcji ponownie zjedź na linie i puść się gdy będziesz blisko nowej niższej półki.

Ponownie doskocz do ściany wspinaczkowej. Przemieść się w bok żeby dotrzeć do nowych krawędzi. Po dotarciu do jeszcze jednej ściany wspinaczkowej zacznij od opuszczenia się na linie. Biegaj teraz na linie na przemian w lewo i w prawo. Musisz zaczekać aż Lara znajdzie się blisko prawej ściany wspinaczkowej (obrazek) i dopiero wtedy wykonać skok w jej stronę.

Przesuń się po ostatniej (jak na razie) ścianie wspinaczkowej maksymalnie w prawo - Dotarcie do wejścia do ruin w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Przesuń się po ostatniej (jak na razie) ścianie wspinaczkowej maksymalnie w prawo. Opuść się na linie całkiem na dół. Lara jest domyślnie zbyt daleko od nowej półki, ale możesz przetestować nowy ruch polegający na rozhuśtaniu się na linie. Na oddanie skoku zdecyduj się dopiero gdy Lara wysunie do przodu dłoń sygnalizując, że akcja ta zakończy się powodzeniem. Możesz już wejść do ruin.