Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog i miasteczko w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W tym rozdziale znajdziesz między innymi opis przejścia pierwszych misji fabularnych: "Słabe światło" oraz "W cieniu" gry Shadow of the Tomb Raider.

Na stronie znajdują się opis prologu gry Shadow of the Tomb Raider rozgrywanego w jaskiniach Cazumel oraz opis niezbyt wymagającego etapu w meksykańskim miasteczku. To pierwsze lokacje odwiedzane w grze.

Uwaga - Sugestie odnośnie wyboru poziomu trudności znajdziesz na pierwszej stronie poradnika oraz w rozdziale Porady ogólne.

Prolog

Musisz rozpocząć od wydostania Lary z potrzasku - wystarczy wcisnąć kilka razy przycisk interakcji i trzymać gałkę wychyloną w górę podczas gdy bohaterka będzie przemieszczała się w stronę wyjścia - Prolog i miasteczko w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Musisz rozpocząć od wydostania Lary z potrzasku - wystarczy wcisnąć kilka razy przycisk interakcji i trzymać gałkę wychyloną w górę podczas gdy bohaterka będzie przemieszczała się w stronę wyjścia.

Po znalezieniu się w większej pieczarze dotrzyj do ściany wspinaczkowej. Wykonaj skok i wciśnij przycisk interakcji żeby złapać się ściany czekanem. W trakcie wspinaczki Lara znajdzie się na chwilę w pozycji zwisającej, ale możesz bezproblemowo kontynuować przeprawę. W celu doskoczenia do wyższej półki wychyl gałkę w górę i wciśnij przycisk skoku. Dotrzyj do oświetlonej konstrukcji w kształcie piramidy, a załączy się dłuższy filmik przerywnikowy. Po jego wyświetleniu Lara i Jonah uciekną z pieczary.

Miasteczko

Przygodę wznowisz w meksykańskim miasteczku i otrzymasz osiągnięcie Path of the Stars - Prolog i miasteczko w Cozumel - Solucja Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Przygodę wznowisz w meksykańskim miasteczku i otrzymasz osiągnięcie Path of the Stars. W okolicy nie ma przeciwników i do celu prowadzi jedna ścieżka. Po drodze możesz rozmawiać z niektórymi mieszkańcami, ale nie otrzymasz dzięki temu specjalnych nagród ani pobocznych zadań.

Dotrzyj do bramy, przy której rozmawia kilka postaci. Lara ominie rozmowców przeskakując nad bocznym płotem podczas gdy Jonah będzie odwracał ich uwagę. Kontynuuj liniową przeprawę, która zakłada przejście przez boczną alejkę w celu ominięcia najemników. Po zbliżeniu się do wykopalisk załączy się krótki filmik.