Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak gromadzić złoto i na co je wydawać w Shadow of the Tomb Raider? Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W trakcie przechodzenia gry Shadow of the Tomb Raider możesz odnajdywać wiele wartościowych przedmiotów, aczkolwiek niektóre z nich możesz zakupić wyłącznie u handlarzy. Na stronie zamieściliśmy najważniejsze informacje jak pozyskiwać złoto i jakie rzeczy warto w pierwszej kolejności zakupić u handlarzy.

Jak gromadzić złoto?

Najlepszy sposób na pozyskiwanie złota to sprzedawanie handlarzom posiadanych składników do craftingu - Jak gromadzić złoto i na co je wydawać w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Najlepszy sposób na pozyskiwanie złota to sprzedawanie handlarzom posiadanych składników do craftingu. Nowe materiały możesz pozyskiwać dzięki eksploracji okolicy i otwieraniu pojemników, zrywaniu owoców, wchodzeniu w interakcje z żyłami surowców czy zabijaniu dzikich zwierząt i pozyskiwaniu pozostawianych przez nich trofeów.

Po dotarciu do dowolnego handlarza możesz przejść do zakładki sprzedaży i pozbyć się wybranych przez siebie składników do craftingu. Najlepiej jest sprzedać tylko ich część (np. połowę), dzięki czemu nie zablokujesz sobie nagle możliwości ulepszania ekwipunku Lary czy wytwarzania mikstur ziół i strzał do łuku.

Dodatkowe uwagi:

  1. Sprzedawaj najpierw te materiały, których posiadasz maksymalną ilość. Pojemność inwentarza Lary jest ograniczona i po osiągnięciu limitu dla danego składnika (np. 50 sztuk) nie będziesz mógł zbierać kolejnych odnajdywanych przedmiotów tego typu.
  2. Materiały do craftingu regularnie odnawiają się w świecie gry. Po tym jak powrócisz do danej lokacji możesz odnaleźć nowe pojemniki, żyły czy rośliny. Jest to jeszcze bardziej zauważalne w przypadku dzikiej zwierzyny. Czasami wystarczy na chwilę opuścić dany obszar i po ponownym dotarciu do niego pojawią się te same zwierzęta.
  3. Handlarze mogą kupować od Lary materiały bez żadnych limitów. Nie posiadają oni żadnego ograniczenia w kwestii ilości posiadanego złota, dzięki czemu nie musisz odwiedzać różnych handlarzy żeby pozbyć się wszystkich niechcianych surowców.

Za sprzedanie dużej ilości materiałów możesz jednorazowo wzbogacić się o kilka tysięcy sztuk złota. Najlepsze ceny uzyskuje się za złoża (np. jadeitu) oraz za trofea z rzadkich gatunków dzikiej zwierzyny.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie