Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

U kogo kupić ulepszenia sprzętu Lary w Shadow of the Tomb Raider? Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W grze Shadow of the Tomb Raider Lara nie może początkowo zbadać niektórych obszarów i obiektów w nowo odwiedzanych lokacjach. Dostępu do nich mogą bronić różnego rodzaju barykady czy zamki. Niektóre nowe elementy wyposażenia możesz otrzymywać dzięki awansowaniu w głównej fabule, ale są też takie ulepszenia sprzętu, które musisz zakupić u handlarzy. W rozdziale tym znajdziesz dokładnie informacje gdzie znaleźć handlarzy z ulepszeniami sprzętu, jakiego rodzaju gadżety oferują i jakie zastosowania mają nowo pozyskane ulepszenia.

Uwaga - Jeśli potrzebujesz złota na zakup któregoś z wymienionych poniżej ulepszeń to możesz sprzedać u tego samego handlarza niepotrzebne materiały do craftingu. Możesz w ten sposób z łatwością wzbogacić się o (co najmniej) kilka tysięcy sztuk złota.

Handlarka w dzielnicy targowej w Ukrytym Mieście

1 - U kogo kupić ulepszenia sprzętu Lary w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Do Ukrytego Miasta Paititi trafisz w ramach przechodzenia głównej fabuły (jest to największa lokacja w grze) - U kogo kupić ulepszenia sprzętu Lary w Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Do Ukrytego Miasta Paititi trafisz w ramach przechodzenia głównej fabuły (jest to największa lokacja w grze). W centralnej części miasta znajduje się dzielnica targowa, którą na mapie odnajdziesz po żółtych płótnach przykrywających stragany.

W dzielnicy targowej przebywa dwóch sprzedawców, przy czym unikalne ulepszenie sprzętu oferuje tylko handlarka z powyższych obrazków.

Zostało jeszcze 72% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie