Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Na tej stronie znajdziesz opis przejścia zadań poboczny w Shadow of the Tomb Raider w lokacji Kuwaq Yaku. Pierwszym questem jest Natarczywy gatunek.

W grze Shadow of the Tomb Raider znajdziesz nie tylko misje główne, grobowce oraz krypty, ale i liczne misje poboczne. Pierwszą z nich jest Deal with the Pillagers.

Deal with the Pillagers

Jak odblokować: Porozmawiaj z mężczyzną, w centrum miasta, w lokacji Kuwaq Yaku.

Nagrody: Broń - River Hawk.

Misję Deal with the Pillagers rozpoczniesz w miejscu oznaczonym na screenie - Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Misję Deal with the Pillagers rozpoczniesz w miejscu oznaczonym na screenie. Tam czeka na ciebie mężczyzna. Każdy kolejny punkt misji będzie zaznaczony na mapie.

Aby rozpocząć misję Deal with the Pillagers musisz porozmawiać z mężczyzną - Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby rozpocząć misję Deal with the Pillagers musisz porozmawiać z mężczyzną. Znajduje się on w centrum miasta, w lokacji Kuwaq Yaku. Poprosi cię on o to, abyś porozmawiał za niego z Omarem i Marco.

Marco wyśle cie na poszukiwanie swojego syna - Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Marco wyśle cie na poszukiwanie swojego syna. Aby to zrobić musisz udać się na skraj miasta, a potem przecisnąć się pod drzewami, aby dostać się do kolejnej części.

W jaskini spotkasz syna Marco - Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W jaskini spotkasz syna Marco. Wybiegnie on, a ty będziesz musiał pozbyć się jego oprawców. Najlepiej powoli zakradnij się do przeciwników i wybij ich po cichu za pomocą czekana albo łuku.

Jeśli użyjesz na starcie broni wszyscy przeciwnicy rzucą się na ciebie. Nie jest ich dużo, nie pojawia się również żadne wsparcie, jednak każdy z nich ma broń, więc szybko są w stanie cię pokonać.

Po pokonaniu wszystkich przeciwników wróć do Marco - Misje poboczne w Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Po pokonaniu wszystkich przeciwników wróć do Marco. Da ci on w nagrodę River Hawk. To pistolet posiadający bardzo duży damage. Warto wymienić swój stary sprzęt na nowy, ulepszyć go i czerpać radość z dobrej broni.