Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W grze Shadow of the Tomb Raider w lokacji Kuwak Yaku trafisz na dwie krypty. Krypty znajdują się na przeciwnych stronach lokacji. Obie zawierają dużą ilość surowców, informacji o dialektach oraz specjalnych sekretów. Jedna krypta znajduję się pod wodą, a druga zablokowana jest metalowymi płytami, które możesz zniszczyć za pomocą strzelby.

Pierwsza krypta

Wypytując ludzi w mieście dowiesz się, że w jego południowo zachodniej części mieści się ukryta krypta - Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wypytując ludzi w mieście dowiesz się, że w jego południowo zachodniej części mieści się ukryta krypta. Znajduje się ona pod wodą, dlatego dostęp do niej jest utrudniony.

Aby dostać się do krypty musisz zanurkować w zbiorniku wodny i przepłynąć wzdłuż skał - Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Aby dostać się do krypty musisz zanurkować w zbiorniku wodny i przepłynąć wzdłuż skał. Wypłyniesz na powierzchnię dopiero przy pułkach skalnych, po których będziesz mógł się wspiąć.

W wodzie pływa wiele przeciwników, którzy zaatakują cię jeśli się do nich zbliżysz. Jeśli tak się stanie musisz szybko wyrwać się z ich uścisku. Każda taka akcja odbiera ci część tlenu. Warto, więc po każdej walce szybko znaleźć miejsce do nabrania powietrza i złapać głęboki oddech.

Gdy wyjedziesz na powierzchnie poruszaj się w górę po skałach - Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Gdy wyjedziesz na powierzchnie poruszaj się w górę po skałach. Trafisz na półotwartą przestrzeń. Wyjście z niej będzie zablokowane deskami i materiałami, aby je zniszczyć musisz wyciągnąć strzałę, podpalić ją i wycelować w stos przedmiotów. Dzięki temu materiały spalą się i umożliwią przejście.

Podążaj dale trzymają cię lewej ściany - Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Podążaj dale trzymają cię lewej ściany. Na twojej drodze znajdzie się mural z napisami w dialekcie QUECHUA. Zaraz za nim znajduje się zarwany most. Jeśli staniesz na deskach Lara automatycznie upadnie. Twoim zadaniem będzie wymijanie przeszkód znajdujących się na drodze.

Na samym końcu tej drogi Lara wyskoczy, a ty będziesz musiał zarzucić swój czekan na gałąz i przeskoczyć na drugą stronę. Jeśli tego nie zrobisz postać spadnie z góry, a całą sekwencję będziesz musiał powtarzać.

Za niebezpieczną drogą znajdziesz pomieszczenie z sarkofagiem - Krypty - Kuwak Yaku w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Za niebezpieczną drogą znajdziesz pomieszczenie z sarkofagiem. W nim znajdziesz Nine Stries' Boots. Dzięki nim zwiększa się ilość zdobytych materiałów sztucznych.