Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

Pióra orła (Eagle Feathers) i pióra kondora (Condor Feathers) to rzadkie materiały do wytwarzania (craftingu) w grze Shadow of the Tomb Raider. Na stronie opisujemy jak łatwo zdobyć pióra orła i pióra kondora.

Gdzie polować na kondory?

1 - Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Pióra orła oraz pióra kondora to rzadkie składniki do craftingu - Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pióra orła oraz pióra kondora to rzadkie składniki do craftingu. Możesz sprzedawać je po wysokich cenach u handlarzy, aczkolwiek są one również potrzebne do wytwarzania niektórych nowych strojów Lary.

Bardzo dobre miejsce do polowania na kondory to wrak samolotu w peruwiańskiej dżungli. Mowa tu o lokacji z powyższego obrazka, w której Lara po katastrofie samolotu odnalazła Jonaha. W pobliżu wraku znajduje się symbol kondora i tego typu stworzenia można odnaleźć latające nad wrakiem.

Gdzie polować na orły?

2 - Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry
Bardzo dobre miejsce do polowania na orły to wejście do świątyni w Kuwak Yaku - Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Bardzo dobre miejsce do polowania na orły to wejście do świątyni w Kuwak Yaku. Ruiny te odwiedza się w ramach zaliczania głównej fabuły i znajdują się one w pokazanym na obrazku miejscu na północ od wioski. Nad ruinami powinieneś zauważyć co najmniej dwa orły.

Gniazda

Pióra możesz też odnajdywać w alternatywny sposób, a mianowicie odnajdując gniazda - Jak zdobyć pióra orła i pióra kondoraw Shadow of the Tomb Raider? - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pióra możesz też odnajdywać w alternatywny sposób, a mianowicie odnajdując gniazda. Przykładowe gniazdo kondora pokazuje dołączony obrazek. Możesz rozglądać się za gniazdami w większości lokacji gry. Sporo jest ich np. w Ukrytym Mieście Paititi.

Dodatkowe porady

W trakcie polowań na orły i kondory używaj łuku i przy celowaniu bierz poprawkę na to, że strzałę posyłasz w stronę przemieszczającego się celu. Nie celuj więc bezpośrednio w cel, tylko w obszar na niebie, do którego orzeł lub kondor za chwilę doleci. Po kilku próbach powinieneś dobrze opanować trafianie w ptaki.

Bardzo dużym ułatwieniem jest to, że orły i kondory (oraz wszystkie inne dzikie zwierzęta w grze) "odnawiają się" w lokacjach, w których się je odnajduje. Jeśli potrzebujesz większej liczby piór to powróć do łowiska po tym jak minie trochę czasu lub spróbuj skorzystać z szybkiej podróży żeby przyśpieszyć ten proces. Dodatkowo warto odblokować umiejętność Orle łowy (Eagle's Grasp) (2 punkty rozwoju), która zwiększa prawdopodobieństwo odnajdywanie rzadkich gatunków (w tym również orłów i kondorów).