Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyzwania w Cozumel | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider poradnik, solucja

W grze Shadow of the Tomb Raider, na samym początku gry trafisz do lokacji Cozumel. W niej będziesz mógł ukończyć jedno wyzwanie. Jest ono prosto, ponieważ polega na zestrzeleniu odpowiednich obiektów. Te mają jaskrawy, niebieski kolor, więc wyróżniają się na tle ciemnych skał. Obiekty te jednak nie służą do ulepszeń ani rozbudowy gry.

Głosy śmierci (Whistle in the Dark)

Wyzwanie Głosy śmierci odblokuje się, gdy zestrzelisz pierwszą figurę - Wyzwania w Cozumel | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Wyzwanie Głosy śmierci odblokuje się, gdy zestrzelisz pierwszą figurę. Wyzwanie to nie ma określonego obszaru - zajmuje ono cały obszar lokacji Cozumel.

W wyzwaniu Zmierzwione Piórka musisz chodzić po lokacji Cozumel i zestrzeliwać gwizdki śmierci - Wyzwania w Cozumel | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

W wyzwaniu Zmierzwione Piórka musisz chodzić po lokacji Cozumel i zestrzeliwać gwizdki śmierci. Są one porozwieszane na belkach niebieskie obiekty. Każdy z nich wygląda tak samo, więc trudno je ominąć. Aby zestrzelić taki obiekt musisz użyć łuku bądź broni palnej. Nie jesteś wstanie wspiąć się po drzewie i odciąć/zepchnąć gwizdka na ziemię.

Jeśli chcesz ukończyć wyzwanie Głos śmierci musisz zestrzelić 5 gwizdków śmierci - Wyzwania w Cozumel | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Jeśli chcesz ukończyć wyzwanie Głos śmierci musisz zestrzelić 5 gwizdków śmierci. Na mapie znajduje się ich dokładna liczba, przygotowaliśmy, więc screeny z dokładną lokalizacją każdego punktu.

Przygotowaliśmy mapę, która ułatwi ci odnalezienie wszystkich gwizdków - Wyzwania w Cozumel | Sekrety w Shadow of the Tomb Raider - Shadow of the Tomb Raider - poradnik do gry

Przygotowaliśmy mapę, która ułatwi ci odnalezienie wszystkich gwizdków.

1. Pierwszy gwizdek znajdziesz za licznymi pułapkami. Jest to boczna droga, więc nie będziesz musiał się nią poruszać. Idąc ścieżką prosto zobaczysz masę pułapek po prawej stronie. Miń je a trafisz do kolejnego pomieszczenia. W nim, na suficie, będzie zawieszony gwizdek.

2. Drugi gwizdek wisi przy sklepieniu w kamiennym pomieszczeniu. Gdy do niego trafisz, przed próbą przedostania się na drugą stronę, spójrz w górę i zestrzel gwizdek.

3. Trzeci gwizdek chowa się przed tobą za kawałkami drewna. Nie możesz do niego podejść.

4. Przy wyjściu z jaskini trafisz na ruszające się elementy. Będziesz musiał po nich przejść. Przy ostatnim z nich wisi gwizdek.