Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co zrobić z Seanem Hamptonem w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Sean Hampton to uduchowiony mężczyzna, który prowadzi schronisko dla mieszkańców Doków. Niestety, pod wpływem wydarzeń w grze, Sean zamienia się w skala, co mocno komplikuje sprawę. Podczas rozdziału 3 i misji " Zła sława podąża za człowiekiem". Będziesz mógł podjąć decyzję, co zrobić z filarem dzielnicy doków.

Wybór związany z Seanem Hamptonem

Podobnie jak z Dorothy, masz trzy możliwości wyboru - Co zrobić z Seanem Hamptonem w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Podobnie jak z Dorothy, masz trzy możliwości wyboru:

  • Oszczędź mężczyznę - Postanowisz pozostawić Seana Hamptona przy życiu, choć mężczyzna będzie żył ze swoim głodem. Jest to zły wybór, ponieważ mężczyzna niedługo później przekształci się w morderczego skala, który zabije pokojowych skalów w kanałach i wymorduje mieszkańców niedaleko swojego schroniska. Będziesz musiał stoczyć z Seanem trudną walkę, bo wróci jako silny miniboss.
  • Przemień - Aby użyć tej opcji, musisz przed rozmową z duchownym mieć skompletowane wskazówki o nim. Możesz poświęcić 500 XP żeby uleczyć Seana z żądzy krwi. Wciąż będzie on skalem, jednak będzie w stanie opanować swoje mordercze instynkty. Moralnie, to najlepsze rozwiązanie dla mężczyzny. Następnej nocy, Sean będzie pracował w swoim schronisku i wciąż pomagał innym.
  • Wypij krew - Zabijesz Seana na miejscu. Wypijesz krew mężczyznę, co zaowocuje jego śmiercią. Następnej nocy, stan zdrowia dzielnicy poważnie spadnie.