Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przysięga Hipokratesa | Trofea w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Na stronie znajduje się dokładny opis odblokowania osiągnięcia Przysięga Hipokratesa (Hippocratic Oath) gry Vampyr. Jest ono przyznawane za uzdrowienie w sumie 10 mieszkańców poprzez przekazanie im lekarstw potrzebnych do przywrócenia ich do pełni zdrowia. Poniżej zawarliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat szczegółów i sposobu zdobycia tego trofeum.

Możesz sprawdzić stan zdrowia każdej napotkanej postaci niezależnej dzięki skorzystaniu z trybu odczuwania (detektywistycznego) lub decydując się na przebadanie danej osoby w trakcie rozmowy - Przysięga Hipokratesa | Trofea w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Możesz sprawdzić stan zdrowia każdej napotkanej postaci niezależnej dzięki skorzystaniu z trybu odczuwania (detektywistycznego) lub decydując się na przebadanie danej osoby w trakcie rozmowy. W początkowych rozdziałach gry większość osób jest jeszcze w pełni zdrowych, ale co noc, każdy z mieszkańców, nawet zdrowy, może zachorować.

Chorób w grze jest 9 - postać może zachorować na zapalenie płuc, cierpieć na ból głowy, czy być po prostu zmęczona. Dla każdej przypadłości został przyporządkowany lek, który Jonathan może przygotować w swojej kryjówce. Wystarczy podejść do biurka i stworzyć pożądane przez nas lekarstwo (przykład na obrazku). Każde lekarstwo wymaga do stworzenia określonych składników, które pozyskujemy w czasie gry. Czasem można je kupić, innym razem znaleźć, lub rozłożyć znalezione przedmioty na szukane przez nas surowce.

Z lekarstwem wystarczy udać się do pacjenta, zapytać o stan zdrowia i wręczyć lekarstwo (przykład na powyższym obrazku) - Przysięga Hipokratesa | Trofea w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Z lekarstwem wystarczy udać się do pacjenta, zapytać o stan zdrowia i wręczyć lekarstwo (przykład na powyższym obrazku). Zdobędziemy wtedy trochę doświadczenia, jakość krwi poprawi się, a następnej nocy, stan zdrowia dzielnicy wzrośnie.

Na potrzeby opisywanego trofeum wylecz w opisany sposób 10 dowolnie wybranych osób. Nie musisz śpieszyć się z zaliczeniem osiągnięcia już w początkowych rozdziałach i wyczekiwaniem aż ktoś nagle zachoruje. Pamiętaj jednak, że możesz swobodnie podróżować po świecie gry tylko do momentu przystąpienia do pojedynku z bossem Katastrofa w szóstym rozdziale kampanii.