Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć lekarstwo na ból głowy w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W Vampyrze, Jonathan Reid jest w stanie tworzyć leki, które pomagają mieszkańcom Londynu przezwyciężyć rozmaite dolegliwości. Kolejne lekarstwa musisz jednak odblokować, poprzez zdobycie odpowiedniego schematu. Na tej stronie dowiesz się, jak zdobyć środek na ból głowy, środek na migrenę i środek na nerwobóle.

Jak zdobyć lekarstwo na ból głowy?

Najczęściej będziesz potrzebował tworzyć środki na ból głowy, gdyż mieszkańcy będą często walczyć z tą dolegliwością. Masz dwie możliwości zdobycia schematu tego lekarstwa:

Aby zdobyć lekarstwo na ból głowy w Vampyr, musisz oszczędzić Dorothy Crane podczas misji Szantaż w Whitechapel - Jak zdobyć lekarstwo na ból głowy w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Aby zdobyć lekarstwo na ból głowy w Vampyr, musisz oszczędzić Dorothy Crane podczas misji "Szantaż w Whitechapel". Dzięki temu, kobieta przeżyje i następnej nocy wciąż będzie prowadziła swój lazaret. Wystarczy wtedy z nią porozmawiać, rozpocząć handel i zakupić recepturę.

Kolejnym sposobem na zdobycie receptury jest wizyta na cmentarzu - Jak zdobyć lekarstwo na ból głowy w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Kolejnym sposobem na zdobycie receptury jest wizyta na cmentarzu. Niedaleko metalowej bramy możesz skręcić w bok, minąć kilka drzew i przeszukać zwłoki martwego mieszkańca. Znajdziesz przy nich schemat, który pozwoli ci tworzyć m.in. środek na ból głowy. Spójrz na obrazek powyżej - przedstawia on dokładne położenie receptury.