Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co się dzieję z dzielnicą, która przekroczy stan krytyczny w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W grze Vampyr możesz dbać o stan zdrowia mieszkańców poszczególnych dzielnic w grze. Każdej nocy, stan zdrowia ulega zmianie, na co wpływ mają nasze decyzje i postępowanie. Jeśli jesteśmy sumienni, często leczymy chorych z pomocą lekarstw i omijamy zabijanie - wtedy dzielnice są zdrowe i bezpieczne.

Co się dzieje, gdy dzielnica w Vampyrze upadnie?

Jeśli natomiast rozpoczniemy eksterminację mieszkańców, pominiemy leczenie chorych i zabijemy filar dzielnicy, w krótkim czasie doprowadzimy do ruiny dzielnicy - Co się dzieję z dzielnicą, która przekroczy stan krytyczny w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Jeśli natomiast rozpoczniemy eksterminację mieszkańców, pominiemy leczenie chorych i zabijemy filar dzielnicy, w krótkim czasie doprowadzimy do ruiny dzielnicy. Stan zdrowia dzielnicy spadnie na krytyczny, a gdy spadnie jeszcze niżej - dzielnica przyjmie status wrogi. Co oznacza to w praktyce?

  • Mieszkańcy miasta będą mieli status zagubionych - w praktyce oznacza to, że są oni martwi. Nie spotkasz więcej żadnego z mieszkańców, co rzecz jasna zablokuje dostęp do wielu unikatowych interakcji z nimi.
  • W dzielnicy pojawi się sporo wrogów - w zniszczonej dzielnicy, natkniesz się na sporo klasycznych przeciwników. Jest ich jednak znacznie więcej niż zazwyczaj, więc warto zachować szczególną uwagę.
  • Stan dzielnicy jest nieodwracalny - gdy dzielnica raz upadnie, to nie można już nic z tym zrobić. Co więcej, gra nie posiada funkcji wczytywania poprzednich sejwów, więc należy dobrze rozważyć fakt, czy chcemy poświęcić którąś z dzielnic. Pamiętaj, że poprzez śmierć mieszkańców, utracisz dostęp do wskazówek, misji pobocznych, czy handlarzy.