Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Operacja w azylu Dorothy Crane - jak przeprowadzić? Vampyr poradnik, solucja

Podczas misji "Szantaż w Whitechapel" trafisz w końcu do azylu Dorothy Crane. Nim jednak będziesz mógł porozmawiać z kobietą, będziesz musiał dokonać operacji na chorym pacjencie. W tym rozdziale poradnika do gry Vampyr dowiesz się, czy można przeprowadzić szczęśliwy zabieg w grze.

Jak przeprowadzić operację w azylu Dorothy Crane?

Podczas operacji masz trochę wyborów - Vampyr: Operacja w azylu Dorothy Crane - jak przeprowadzić? - Vampyr - poradnik do gry

Podczas operacji masz trochę wyborów. Możesz przeprowadzić tracheotomię, powiedzieć Dorothy, że chcesz sam przeprowadzić zabieg, lub zalecić masaż serca. Sprawdziliśmy każdą opcję i niestety - każda kombinacja działań zawsze powoduje śmierć pacjenta. Jest to po prostu sekwencja budująca napięcie w grze i przedstawiająca dążenie Dorothy do ratowania każdego ludzkiego życia.

Możesz więc popełniać błędy, wahać się co wyborów i naciskać co tak naprawdę chcesz. Nie wpłynie to na dialog z Dorothy Crane lub zakończenie gry. Po śmierci pacjenta zawsze pozyskasz próbkę krwi, którą będziesz musiał przeanalizować w swoim gabinecie. Cóż można więcej rzec niż - "Operacja się udała, pacjent zmarł".