Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Zabijanie - jak uniknąć w prologu? Czy się da? Vampyr poradnik, solucja

Zaraz po uruchomieniu gry i rozpoczęciu nowej rozgrywki obejrzysz scenę, w której Jonathan gryzie Mary. W chwilę później wcielisz się w postać i rozpoczniesz prolog gry. To dość krótki epizod gry, który głównie służy jako samouczek. Już teraz jednak trafisz na sporo wrogów i być może zadajesz sobie pytanie - czy da się uniknąć zabijania w prologu?

Czy w prologu Vampyra może uniknąć zabijania?

Należy postawić sprawę jasno i oddzielić dwa rodzaje postaci w grze - Vampyr: Zabijanie - jak uniknąć w prologu? Czy się da? - Vampyr - poradnik do gry

Należy postawić sprawę jasno i oddzielić dwa rodzaje postaci w grze. Otóż, spotkasz w Vampyrze klasycznych przeciwników, takich jak skale, ekony, strażnicy priwen i tak dalej. Ci wrogowie nie są podliczani przez grę jako ofiary Jonathana. Możesz spokojnie zabić wszystkich wrogów, którzy cię samoistnie zaatakują w grze.

Jako gracza, ważna dla ciebie jest tylko decyzja związana z mieszkańcami dowolnej z czterech dzielnic w grze: Szpitala Pembroke, Doków, Whitechapel i West End. Tam spotkasz bohaterów, z którymi możesz porozmawiać. Każdą z tych postaci możesz też oczarować (jeśli pozwala ci na to poziom hipnotyzmu) i wyssać krew.

Podsumowując - Nie musisz się przejmować wrogami w grze i możesz ich zabijać. Nawet jeśli walczysz z ludźmi i wysysasz krew w walce - nie wpłynie to na całokształt rozgrywki. Walka, a wybory w mieście to dwa inne "światy".