Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Hipnoza mieszkańców - jak zwiększyć poziom hipnozy? Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie naszej solucji do gry Vampyr przeczytasz wszystko o hipnozie (Mesmerize), w grze. Jonathan w trakcie rozdziału I, misji "Zabierz mnie do szpitala", odblokowuje umiejętność hipnozy innych mieszkańców Londynu.

Aby zahipnotyzować postać, poziom hipnotyzmu Jonathana musi być równy, lub większy od potencjalnej ofiary - Vampyr: Hipnoza mieszkańców - jak zwiększyć poziom hipnozy? - Vampyr - poradnik do gry

Czym jest umiejętność hipnozy?

  • Możesz zahipnotyzować mieszkańców jednej z czterech dzielnic w grze. Wystarczy, że udasz się na rozmowę z postacią i naciśniesz przycisk, który odpowiada za wprowadzenie postaci w trans.
  • Jonathan wtedy oczaruje postać i będziesz mógł z nią udać się w ustronne miejsce, aby wyssać krew (embrace) nieszczęsnej ofiary.
  • Gra ułatwi znalezienie ci bezpiecznego miejsca do wyssania krwi. Udaj się do podświetlonego na czerwono miejsca.
  • Co ciekawe, możesz hipnotyzować mieszkańców na oczach innych - nikt nie zareaguje. Jeśli również przypadkiem oczarowałeś postać w dialogu, możesz przerwać całą procedurę, bez żadnych konsekwencji.
  • Hipnoza pomniejszych mieszkańców nie ma wpływu na zmianę zakończenia, dopiero sam akt wyssania krwi wpływa na stan dzielnicy.
  • Zahipnotyzowani mieszkańcy, z których wyssiesz krew umrą. Wielu z nich opuści klucz, którym będziesz mógł otworzyć ich prywatne skrzynie lub sejfy. Te umiejscowione są często w miejscach, w których ugryziona postać przebywała.

Jak zwiększyć poziom hipnozy?

Aby zahipnotyzować postać, poziom hipnotyzmu Jonathana musi być równy, lub większy od potencjalnej ofiary. Hipnotyzm rośnie wraz z postępami fabularnymi, gdy podejmujemy kluczowe decyzje odnośnie filarów dzielnic Szpitala Pembroke, Whitechapel, Doków, czy West End. Jeśli dotrzesz do szpitala Pembroke i porozmawiasz z Dorothy Crane, twój poziom hipnozy wzrośnie do 2.

Innymi słowy, aby zwiększyć poziom hipnozy, musisz po prostu przechodzić główne zadania gry. Nie ma innej możliwości awansu hipnozy w Vampyr, co w praktyce oznacza, że filarów dzielnic nie będziesz w stanie ugryźć aż do końcówki gry.