Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: John Doe - boss, jak pokonać? Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Vampyr przeczytasz opis walki z Johnem Doe, drugim bossem w grze. Ten wróg również jest skalem, ale w przeciwieństwie do poprzedniego bossa, jest dużo groźniejszym przeciwnikiem.

Poziom bossa: 7 - Vampyr: John Doe - boss, jak pokonać? - Vampyr - poradnik do gry

Poziom bossa: 7

Kiedy go spotkasz?: Rozdział II, końcówka misji "Nocna zmiana".

Poziom trudności walki: 4/10

  • John Doe jest bardzo podobny do poprzedniego bossa, choć ten przeciwnik opanował więcej sztuczek i jest znacznie bardziej mobilny w walce.
  • Największym problemem w walce jest fakt, że John Doe tworzy co chwilę cienistego sobowtóra, który atakuje cię z różnych stron. Jest to o tyle kłopotliwe, że musisz wtedy uważać na ataki bossa i jego klona.
  • Wróg potrafi teleportować się i wykonywać szybkie doskoki. Dobrze jest mieć go cały czas namierzonego i dbać o to, żeby unikać wszystkich ataków.
  • Podobnie jak poprzedni boss, John Doe potrafi ssać krew Jonathana i się leczyć. Koniecznie unikaj szarż i skoków wroga, bo niepotrzebnie wydłużysz czas starcia.
  • Koniecznością w walce są uniki, leczenie się z pomocą umiejętności autofagia i rozsądne zużywanie wytrzymałości. Omijaj klony, poczekaj na otwarcie wroga i rzuć się do kontrataku.