Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog, początek Vampyra Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział opisuje krótki wstęp do gry Vampyr - prolog, w którym oszołomiony Jonathan musi uciekać przed wrogami. W tym krótkim prologu dowiesz się jak walczyć i poznasz zarys wydarzeń fabularnych w grze.

1 - Prolog, początek Vampyra - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po filmiku, obejmiesz kontrolę nad bohaterem. Idź za śladami krwi i podejdź do kobiety. Naciśnij wskazany przycisk, a czeka cię cutscenka - Jonathan po raz pierwszy padł ofiarą swojej żądzy krwi.
  2. Po wstawce, biegnij przed siebie, wbiegnij po schodach i przejdź zaułkiem dalej. Trzymaj się prawej strony i biegnij wąskimi przejściami. W końcu trafisz na stertę beczek - podnieś nóż z trupa obok.
2 - Prolog, początek Vampyra - Vampyr - poradnik do gry
3 - Prolog, początek Vampyra - Vampyr - poradnik do gry
  1. Zniszcz barykady i biegnij dalej przed siebie. Niebawem natkniesz się na kilku wrogów - gra nauczy cię podstaw walki. Dowiesz się jak unikać ciosów, zmieniać cele w walce i wykonywać ataki.
4 - Prolog, początek Vampyra - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po scence, w której Jonathan zostanie poparzony słońcem idź dalej naprzód. Pokonaj wroga strzelającego bronią palną i wejdź do budynku przez drzwi, z napisem "Keep Out".
  2. W środku, możesz wejść w interakcję z kilkoma przedmiotami, które dostarczą informacji o przeszłości bohatera. Na dole, w regale znajdziesz również znajdźkę - "Ogień i Słońce". Warto również pozbierać inne przedmioty do zebrania z półek itp. Niech ten nawyk wejdzie ci w krew - w grze jest pełno rzeczy do zebrania, które można potem wykorzystać np. do tworzenia nowych przedmiotów.
  3. Gdy już sprawdzisz wszystkie przedmioty, podnieś pistolet, idź na łóżko i spróbuj popełnić samobójstwo. Twoja postać obudzi się kilka godzin później - wampiryzm to dar i przekleństwo w jednym.
5 - Prolog, początek Vampyra - Vampyr - poradnik do gry
  1. Zostaniesz teraz pozostawiony z możliwością rozwoju niektórych umiejętności Jonathana. Koniecznością jest odblokowanie umiejętności Autofagii i jednej z ofensywnych zdolności. Osobiście, polecam Włócznię Krwi, która zadaje przyzwoite obrażenia.
  2. Po wyborze, rozpoczniesz rozdział I: Kwarantanna i automatycznie zaczniesz zadanie "Wieczne Pragnienie". Czas na właściwą przygodę z grą Vampyr!