Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak podlać kwiatek w Szpitalu Pembroke w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry Vampyr odpowie na pytanie jak podlać kwiatek w Szpitalu Pembroke. Ma to związek z osiągnięciem Unlife is Strange. Kwiatek możesz znaleźć w gabinecie Jonathana Reida, na pierwszym piętrze Szpitala Pembroke. Gdy wejdziesz w interakcję z kwiatkiem, twoja postać stwierdzi, że kwiatek uschnie bez wody. Problemem jest jednak fakt - że nigdzie jej nie można zakupić, nawet w Whitechapel.

Aby podlać kwiatek, konieczna jest wizyta w West End - Jak podlać kwiatek w Szpitalu Pembroke w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Aby podlać kwiatek, konieczna jest wizyta w West End. To ostatnia dzielnica, którą odwiedzisz w grze. Dotrzesz tam dopiero w rozdziale 4 gry - gdy Jonathan będzie miał ok. 20 poziom doświadczenia. Wodę możesz więc zdobyć dopiero w drugiej połowie gry - także nie martw się, że coś ominąłeś.

Nie martw się również, że faktem, że kwiatek usycha, gdyż nie istnieje opcja, permanentnej śmierci roślinki. Gdy zdobędziesz wodę, będziesz mógł powrócić do szpitala Pembroke i podlać kwiat. Dzięki temu zdobędziesz osiągnięcie Unlife is Strange. Pamiętaj jednak, że kwiatek potrzebuje czasu, żeby ponownie zakwitł. W świecie gry musi upłynąć trochę czasu i konieczne będzie przeczekanie kilku nocy, w oczekiwaniu na rezultat naszych starań.