Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Doki to kolejna dzielnica w Londynie w grze Vampyr. Znajdziesz tu wielu NPC, z którymi możesz porozmawiać i uzyskać od nich zadania, ale uważaj - dzielnica do najłatwiejszych nie należy.

Ten rozdział poradnika do gry Vampyr został poświęcony spisowi mieszkańców w dzielnicy Doki. Znajdziesz tu informację o lokalizacji postaci i sposobie odblokowania wszystkich wskazówek.

Uwaga! Wciąż kolekcjonujemy wskazówki o mieszkańcach Londynu. Uzupełnimy je, wraz z postępami prac nad poradnikiem. Możesz nam pomóc - jeśli znajdziesz treść wskazówki, napisz ją w komentarzach poniżej, a na pewno zostanie ona dopisana do poradnika.

Sabrina Cavendish

Sabrina Cavendish to barmanka w pubie Turkusowy Żółw - Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Sabrina Cavendish to barmanka w pubie Turkusowy Żółw. Jej poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Sabina ukrywa swoje uczucia do szefa, Toma Wattsa. Niedaleko pubu znajdziesz list, w koszu na śmieci. Przeczytaj go, a dowiesz się o uczuciach kobiety.

Wskazówka #2

Sabrina uważa, że w dokach nie jest bezpiecznie. Porozmawiaj z kobietą, podczas 3 rozdziału gry i zapytaj ją o stan dzielnicy.

Wskazówka #3

Tom Watts uczy Sabrinę, jak się bronić za pomocą pistoletu. Musisz podejrzeć w pubie scenkę, w której Tom uczy Sabrinę strzelać.

Wskazówka #4

Sabrina była raz molestowana przez klienta. Zapytaj kobietę o naukę strzelania z broni i powiedz jej, że bronie są niebezpieczne.

Tom Watts

Tom Watts to barman, którego można znaleźć w pubie Turkusowy Żółw - Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Tom Watts to barman, którego można znaleźć w pubie Turkusowy Żółw. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 3.

Wskazówka #1

Tom i William Bishop byli niegdyś dobrymi przyjaciółmi. Aby odblokować tę wskazówkę, musisz porozmawiać z Sabriną Cavendish, gdy wrócisz z rozmowy z Dr. Edgarem Swansea.

Wskazówka #2

Tom trafił do więzienia za próbę morderstwa. Przeczytaj gazetę na górze magazynu - tam gdzie zdobywałeś alkohol dla Wattsa.

Wskazówka #3

Tom twierdz, że wyrzekł się zbrodniczego życia. Pomów z mężczyzną o jego mrocznej przeszłości.

Wskazówka #4

Tom woli unikać przedstawicieli władz. Dowiesz się o tym, przy oddawaniu Tomowi towarów z magazynu.

Wskazówka #5

Tom Watts uczy Sabrinę, jak się bronić za pomocą pistoletu. Musisz podejrzeć w pubie scenkę, w której Tom uczy Sabrinę strzelać.

Dyson Delaney

Dyson Delaney to bywalec pubu Turkusowy Żółw - Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Dyson Delaney to bywalec pubu Turkusowy Żółw. Znajdziesz go w dokach, gdzie zazwyczaj przebywa pijany. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 1.

Wskazówka #1

Dyson był niegdyś zdeklarowanym, radykalnym anarchistą. Podczas rozdziału 3, gdy wrócisz do pubu, możesz zapyta Dysona o jego przeszłość.

Wskazówka #2

Sean Hampton uratował Dysona, kiedy ten, zalany w trupa wylądował w kanale. Przeczytaj zmiętą kartkę papieru, umieszczoną w szafce, w głównym pokoju schroniska Seana Hamptona.

Wskazówka #3

Dyson jest odpowiedzialny za atak bombowy, w którym zginęły przypadkowe osoby. Wykonaj misję mężczyzny, a dowiesz się o tym.

Wskazówka #4

Nieudana próba zdobycia wskazówki. Zapytaj Dysona o poczucie winy po wybuchu. Odpowiedź "Popełniłeś straszliwy błąd" ( You made a terrible mistake), blokuje dostęp do wskazówki.

Sean Hampton

Sean Hampton jest osobą duchową, która prowadzi nocne schronisko dla ludzi w Dokach - Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Sean Hampton jest osobą duchową, która prowadzi nocne schronisko dla ludzi w Dokach. To filar dzielnicy - znajdziesz go w swoim azylu. Jego poziom hipnotyzmu wynosi 6.

Wskazówka #1

Jako dziecko, Sean było moletsowany przez księdza. Porozmawiaj z Ichabodem Throgmortonem o duchownym, a odblokujesz tę wskazówkę.

Wskazówka #2

Jako dziecko, Sean został podrzucony do katolickiego sierocińca. Pomów z Tomem Wattsem o Seanie Hampton.

Booth Digby

Booth Digby to członek gangu Mokrych Kaloszy - Mieszkańcy i wskazówki Doków w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry

Booth Digby to członek gangu Mokrych Kaloszy. Znajdziesz go w Dokach, niedaleko pubu z początku gry. Jego poziom oczarowania wynos 4.

Wskazówka #1

Booth próbował już znaleźć pracę, która pozwoliłaby mu odejść z Mokrych Kaloszy. Odnajdź list, w chatce, przy wejściu do doków (od strony Szpitala Pembroke, niedaleko bramy).

Wskazówka #2

Booth może i kocha Edwinę Cox, ale to ona jest prawdziwą przywódczynią szajki. Zapytaj o sytuację w mieście.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie