Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

Ten krótki rozdział gry Vampyr obfituje w jedną walkę, za to bardzo szokującą i emocjonalną dla Jonathana.

1 - Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Podejdź do księdza, a rozpoczniesz długą scenkę, w której zobaczysz... Mary! Kobieta wróciła do życia i podzieliła los Jonathana - jest teraz wampirzycą.
  2. Kobieta przyprowadziła na grób również matkę - niestety, żadne argumenty nie pomogą i konieczna będzie walka z kobietą. Która należeć będzie do jednych z najtrudniejszych w całej grze.
2 - Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Kobieta wyrwie krzyż, którego będzie używała do walki. Podobnie jak ty, kobieta jest ekonem, wyższym i elitarnym rodzajem wampira.
  2. Mary ma w zanadrzu wiele sztuczek. Poza bliskimi atakami, pluje krwią, która skaża cały teren powodując wybuch. Musisz uciekać z zainfekowanego obszaru, bo wybuch zadaje sporo obrażeń.
  1. Czasem kobieta gromadzi siły, wydaje krzyk i tworzy tak silną falę uderzeniową, że jest w stanie zabić cię jednym atakiem, nawet gdy masz pełne zdrowie. To zabójczy cios, który niweluje trochę umiejętność osłony i umiejętny uskok na czas.
3 - Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Gdy odbierzesz około połowy zdrowia Mary, kobieta podejdzie do księdza, wyssie jego krew i zabije mężczyznę. Możesz tego uniknąć, wysysać krew mężczyzny wcześniej - choć niewykluczone, że gra podliczy to jako wyssanie krwi z mieszkańca. Innymi słowy, nie ukończysz gry jako postać, która nie atakowała innych.
4 - Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. To bardzo wyczerpująca walka, która zjada sporo nerwów. Postaraj się używać broni palnej, ciągle się lecz i niweluj jak najwięcej obrażeń kobiety, używając odskoków. Z czasem nauczysz się wykonywać skuteczne uniki, a w połączniu z umiejętności bariery, będziesz w stanie na raz zadać sporo obrażeń kobiety.
5 - Vampyr: Zapominając o przeszłości - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po śmierci kobiety, czeka cię jeszcze jedna interaktywna scena. Podejdź z Mary do grobu, a misja i cały rozdział dobiegną do końca.