Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Czerwone rzeki - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział solucji Vampyra obejmuje misję "Czerwone rzeki". Jonathan jest prześladowany przez zagadkową postać, która ewidentnie bardzo dobrze go zna. Główny bohater rusza na poszukiwania morderczej persony.

1 - Vampyr: Czerwone rzeki - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Podejdź do zwłok i spójrz na dłonie nieszczęśnika. Znajdziesz tam broszkę matki Jonathana - zabierz ją i przeszukaj ciało. Znajdziesz portfel z adresem.
  2. Pomów z zebranymi dookoła ciała postaciami i wyrusz pod znaleziony adres. Na ulicach jak zawsze czekają na ciebie skale i strażnicy Priwen.
2 - Vampyr: Czerwone rzeki - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Na miejscu, wejdź do mieszkania. Uruchom tryb widzenia wampira, a dostrzeżesz krwawe ślady. Cały czas idź za nimi, wychodząc przy tym z mieszkania.
  2. Czeka cię dość spory spacer, a po drodze będą czekać strażnicy Priwen na poziomach nawet przekraczających 20. Uważaj na wrogów i cały czas podążaj krwawym śladem.
3 - Vampyr: Czerwone rzeki - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Wkrótce dotrzesz do kolejnego ciała. Znajdziesz makabrycznie zamordowaną kobietę, z różą w ustach - wejdź w interakcję z ciałem i przyjrzyj się wszystkim możliwym opcjom.
  2. W końcu Jonathan dojdzie do wniosku, że róża w ustach należy do bukietu, który złożył na grobie Mary. Jeśli chcesz, zabierz zegarek zmarłej - usłyszysz kobiecy głos, oraz ujrzysz widmo kobiety, która ucieka.
4 - Vampyr: Czerwone rzeki - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Wskocz na platformę powyżej i idź za umykającą postacią. Czeka cię dość spora gonitwa, przez pół miasta, jednak nie martw się - sekwencja bynajmniej nie jest na czas.
  2. W końcu dotrzesz na cmentarz. Pokonaj kilka skalów i idź do bramy cmentarza. Gdy tylko miniesz bramę, misja zakończy się... a ciebie za moment czeka niezwykle trudna walka z bossem.