Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do gry Vampyr, Jonathan wyruszy do kanałów doków, gdzie czekać na niego będzie niemałe zaskoczenie... Nasza solucja pomoże przebrnąć przez niezbyt higieniczne kanały.

1 - Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Idź do znacznika na mapie - odnajdziesz tam metalową bramę prowadzącą do kanałów. Użyj ją, a przeniesiesz się do podziemnej części doków.
2 - Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Idź przed siebie, a dotrzesz do zaworów. Przekręć je, tak, żeby z tuneli przestała się lać woda. Dzięki temu, poziom wody zmniejszy się i będziesz mógł zejść na dół.
 2. Idź przez odsłonięte przejście, a będziesz świadkiem pojawienia się wielkiego wroga - Fergala. Ten przeciwnik jest bossem, z którym przyjdzie ci się teraz zmierzyć.
3 - Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Fergal, to wielki wampir, który posiada wielką siłę. Potrafi on tworzyć fale uderzeniowe, tworzy duchowe sobowtóry i ma spory zasięg ataków wręcz. Co jakiś czas, wróg skacze do góry i opada na ziemię, rażąc wszystko dookoła.
 2. To trudny przeciwnik, który w końcu zasługuje na miano bossa. W walce bardzo pomaga cierpliwość i nawet pojedyncze punktowanie wroga. Dłuższe combosy narażają nas na kontratak i silne ciosy wroga.
 1. Pomaga stworzenie lepszej broni palnej, szczególnie jak masz dobrej jakości spusty. Koniecznie uważaj również na widma, które wróg tworzy, gdyż są równie silne jak Fergal.
 2. W końcu wróg polegnie, a ty będziesz mógł kontynuować swoją podróż. Idź za śladami krwi, a niebawem dotrzesz do... wioski skalów.
 3. Spotkasz ich przywódczynię, Starą Bridget, która wyjaśni ci cała sytuację. Pozwiedzaj okolice i udaj się do wskazanej przez nią chatki.
4 - Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Spotkasz tam Harriet Jones, kobietę ze szpitala, która została przekształcona w dziwną odmianę wampira. Pomów z kobietą o okolicznościach ucieczki ze szpitala i o Seanie Hamptonie.
 2. Pomów jeszcze z Bridget i udaj się na powierzchnię. Wcześniejsza droga jest zablokowana - musisz iść na zewnątrz, kierując się strzałkami namalowanymi na ścianach.
5 - Vampyr: Zła sława podąża za człowiekiem - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Wróć do Seana Hamptona. Mężczyzna właśnie spożywa kolację, którą są... resztki zwłok. W trakcie rozmowy, ponownie możesz zdecydować co zrobić z mężczyzną.
 2. Możesz go oczarować (jeśli zdobyłeś wskazówki o nim), puścić wolno, lub uśmiercić, wypijając krew. Każda decyzja ma konsekwencje - więcej w rozdziale dedykowanym mężczyźnie.
 3. Po dokonaniu wyboru, wyjdź na zewnątrz schroniska, podejdź do zwłok, a misja zakończy się.