Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Święty Smutas z East Endu | Vampyr solucja Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale gry Jonathan ponownie wyrusza do doków, by odszukać Seana Hamptona. Poniżej znajdziesz porady, które pomogą ukończyć tę misję Vampyr.

1 - Święty Smutas z East Endu | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Czas wyruszyć do doków. Aby dotrzeć tam, udaj się na zachód od Szpitala Pembroke i kieruj się do znacznika. Po drodze czeka na ciebie trochę przeciwników, choć nie powinni oni stanowić większego wyzwania.
  2. W końcu trafisz do bramy prowadzącej do pierwszej części doków. Znajdziesz tu część mieszkańców dzielnicy. Porozmawiaj z nimi, a skierują się do Tom Wattsa. Udaj się do mężczyzny - po drodze zobaczysz kilku mieszkańców pochylonych nad zwłokami.
  3. Udaj się do pubu i porozmawiaj z Tomem Wattsem. Wypytaj mężczyznę o duchownego, a wskażę ci miejsce jego przebywania. Jeśli chcesz, możesz porozmawiać z grupką mieszkańców i przyjąć od nich kilka śledztw.
2 - Święty Smutas z East Endu | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Udaj się teraz we wskazane miejsce i wejdź do magazynu. Czeka tam na ciebie boss - Jimmy "The Spark" Barlow.
  2. To bardzo łatwy przeciwnik, który w walce będzie używał miotacza płomieni. Wystarczy unikać płomienia i atakować wroga od boku.
  1. Walkę będą odrobinę utrudniać pojawiający się pomniejsi wrogowie na 13 poziomie. Zabicie ich dużo nie pomoże, gdyż na ich miejsce szybko pojawi się zastępstwo.
  2. Musisz jak najszybciej skupić się na bossie - pomniejszych wrogów możesz zabijać przy Jimmym, gdy ci wejdą w zasięg twoich ataków. Przydatne mogą być również obszarowe umiejętności Jonathana.
3 - Święty Smutas z East Endu | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Kontynuuj teraz drogę do kolejnego znacznika. Czeka cię walka z pomniejszymi wrogami, jednak w końcu dotrzesz do drugiej części doków, z nowymi mieszkańcami.
  2. Udaj się do schroniska Seana Hamptona i pomów z mężczyzną, który przeistoczył się w skala. Skieruje cię on do kanałów, a misja zakończy się sukcesem.