Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jakość krwi i leczenie mieszkańców w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

Dość szybko w grze będziesz mógł wyssać pierwszego mieszkańca. Musisz jednak wziąć pod uwagę, że w Vamprzyrze są pewne czynniki, które wpływają na jakość krwi. Dodatkowo, wielu mieszkańców często choruje, co również ma negatywny wpływ na przyrost doświadczenia.

1 - Jakość krwi i leczenie mieszkańców w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  • Każdy mieszkaniec posiada pasek jakości krwi - jest na nim pewna suma punktów doświadczenia. Pokazuje to, ile doświadczenia pozyskasz, gdy oczarujesz postać, zabierzesz ją w ustronne miejsce i wyssiesz jej krew.
  • Niektóre postacie mają krew lepszej jakości, co wpływa na większy przyrost doświadczenia. Takie osoby jednak mają zazwyczaj wyższy poziom hipnotyzmu, co uniemożliwia wyssanie z nich krwi na niskim poziomie.
  • Dodatkowo, co noc, każdy z mieszkańców, nawet zdrowy, może zachorować. Chorób w grze jest 9 - postać może zachorować na zapalenie płuc, cierpieć na ból głowy, czy być po prostu zmęczona.
  • Dla każdej przypadłości został przyporządkowany lek, który Jonathan może przygotować w swojej kryjówce. Wystarczy podejść do biurka i stworzyć pożądane przez nas lekarstwo.
  • Każde lekarstwo wymaga do stworzenia określonych składników, które pozyskujemy w czasie gry. Czasem można je kupić, innym razem znaleźć, lub rozłożyć znalezione przedmioty na szukane przez nas surowce.
  • Z lekarstwem wystarczy udać się do pacjenta, zapytać o stan zdrowia i wręczyć lekarstwo. Zdobędziemy wtedy trochę doświadczenia, jakość krwi poprawi się, a następnej nocy, stan zdrowia dzielnicy wzrośnie.