Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dzielnice w Vampyr - opis, porady Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika do Vampyr, przeczytasz najważniejsze informacje poświęcone dzielnicom.

1 - Dzielnice w Vampyr - opis, porady - Vampyr - poradnik do gry
  • W grze znajdziesz cztery dzielnice: Doki, Szpital Pembroke, Whitechapel i West End. Kolejne lokacje będą dostępne wraz z postępami fabularnymi.
  • W każdej dzielnicy znajdziesz ok. 16 mieszkańców. Możesz wejść w interakcję z tymi postaciami - możliwe jest zbieranie wskazówek o ich historii, wykonywanie zleconych zadań, czy handel.
  • Każda dzielnica została opisana tzw. Stanem Zdrowia - to wskaźnik, który pokazuje jak dzielnica sobie radzi w obliczu panującej epidemii. Twoje działanie na wpływ na Stan Zdrowia - możesz leczyć mieszkańców, lub uśmiercać ich, co wpłynie na stan dzielnicy.
  • Stan zdrowia został podzielony na następujące progi: Odkażony, zdrowy, stabilny, poważny, krytyczny i wrogi. Jeśli dzielnica spadnie poniżej poziomu krytycznego, mieszkańcy wymrą i pojawią się tam wrogowie.
  • W dzielnicach możesz znaleźć kryjówki, w których możesz tworzyć przedmioty i wypoczywać, awansując przy tym na wyższe poziomy doświadczenia.
  • Największe zmiany w dzielnicach mają miejsce "Noc później", gdy udasz się na spoczynek. Pojawią się nowe choroby, konsekwencje twoich decyzji wejdą w życie, pojawi się nowy asortyment w sklepie itp.