Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Materiały rzemieślnicze, szylingi - jak zdobywać? Vampyr poradnik, solucja

W grze Vampyr główną walutą są szylingi, które posłużyć mogą do zakupu nowych przedmiotów i materiałów rzemieślniczych. W tym rozdziale poradnika dowiesz się, jak zyskać dostęp do sporych pokładów pieniężnych i zaopatrzyć Jonathana w spory zestaw materiałów.

Jak zdobyć dużo szylingów w Vampyrze?

1 - Vampyr: Materiały rzemieślnicze, szylingi - jak zdobywać? - Vampyr - poradnik do gry
  1. Szylingi są rozsiane gęsto w całej grze. Często można je znaleźć na półkach, szafkach, czy przy poległych wrogach. Choć zbierasz tak naprawdę małe sumy, to jeśli będziesz wytrwały, szybko dorobisz się sporej sumy pieniędzy.
  2. Śledztwa bardzo często kończą się sporym "napiwkiem" i wdzięcznością mieszkańców. Warto więc brać w nich udział i pomagać innym, szczególnie, że oprócz szylingów zyskamy dodatkowe wskazówki o postaciach.
  3. Większość znalezionych przedmiotów możesz sprzedać u handlarza. W grze jest pełno śmieci i przy dokładnym sprawdzeniu okolicy zawsze natkniesz się na sporo bezużytecznych przedmiotów, które możesz sprzedać. Niektóre są mniej, a niektóre bardziej cenne.

Jak zdobyć dużo materiałów w Vampyrze?

2 - Vampyr: Materiały rzemieślnicze, szylingi - jak zdobywać? - Vampyr - poradnik do gry
  1. Oprócz szylingów, możesz zdobyć w grze sporo materiałów rzemieślniczych. Dzięki nim, możesz ulepszać swoją broń - składniki medyczne możesz natomiast przerobić na lekarstwa, którymi uleczysz chorych mieszkańców.
  2. Materiały, podobnie jak szylingi, można znaleźć podczas eksploracji pokoi, czy przy zwłokach poległych wrogów.
  3. W czasie gry, znajdziesz sporo bezużytecznych przedmiotów - jeśli nie interesują cię szylingi, możesz udać się do kryjówki i w niej rozmontować przedmioty na składniki rzemieślnicze.
  4. Tak naprawdę, na deficyt szylingów i materiałów będziesz cierpiał tylko na początku rozgrywki. Bardzo szybko znajdziesz sporo przedmiotów, które według potrzeb możesz sprzedać, lub rozmontować na materiały. Dość szybko uzbierasz ich konkretną liczbę, także nie martw się brakami na początku gry.