Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kiedy warto wysysać krew mieszkańców w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

W Vampyrze wcielasz się w rolę Jonathana, mężczyzny, który został przemieniony w wampira. Tym samym, jesteś w stanie gryźć swoje ofiary w szyję i wysysać krew. Wzmacnia to twojego bohatera, powoduje poważny przyrost doświadczenia i... uśmierca nieszczęśników, którzy wpadli w twoje ręce. W tym rozdziale poradnika dowiesz się, kiedy więc najlepiej wysysać krew mieszkańców.

1 - Kiedy warto wysysać krew mieszkańców w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  • Wyssanie krwi mieszkańca daje spory zastrzyk doświadczenia. Jednak w pewnych okolicznościach korzystniej jest poczekać i wypić krew z mieszkańca w późniejszym czasie.
  • Po pierwsze, odblokowywanie wskazówek o danej postaci zwiększa poziom doświadczenia przy gryzieniu. Aby zdobyć naprawdę dużo doświadczenia, musisz więc odkryć historię danej postaci, pomóc jej w śledztwie itp. Wtedy będzie najbardziej łakomym kąskiem.
  • Kolejną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze to stan zdrowia danej postaci. Otóż, jeśli postać jest chora, to jej krew jest gorzej jakości i przy wysysaniu zdobędziesz znacznie mniej doświadczenia. Aby uleczyć chorą postać, musisz udać się do kryjówki, przygotować lek na daną przypadłość i podać go postaci.
  • Pamiętaj, że zabijanie mieszkańców obniża poziom zdrowia dzielnicy i może doprowadzić do kompletnej ruiny danego miejsca. Jeśli dzielnica upadnie, pojawią się w niej wrogowie, a postacie zamienią się w nieumarłe skale itp.
  • Jeśli planujesz dbać o wysoki poziom zdrowia dzielnic, musisz grać bez rozlewu krwi, co utrudni rozgrywkę. Będziesz zdobywał bowiem znacznie mniej doświadczenia i będziesz musiał w większym stopniu opierać grę na wykorzystywaniu craftingu.