Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować wszystkie leki w Vampyr? Vampyr poradnik, solucja

Gdy Jonathan udaje się na spoczynek, następnej nocy niektórzy mieszkańcy mogą zachorować na przeróżne choroby. Czasem są to zwykłe odznaki zmęczenia, przeziębnie, a innym - np. nerwoból. Aby pomóc chorym, konieczne jest stworzenie leków, choć nie możesz tego zrobić, bez znajomości receptur danych lekarstw. Poniżej znajdziesz informację, jak odblokować wszystkie leki w Vampyrze:

1 - Jak odblokować wszystkie leki w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry
  1. Środek na zmęczenie, środek na anemię i środek na sepsę - te leki będziesz mógł robić po przybyciu do szpitala. Szczególnie dużo będziesz wytwarzał środków na zmęczenie, które na szczęście są dość tanie w produkcji.
  2. Środek na przeziębienie, środek na zapalenie oskrzeli i środek na zapalenie płuc - te leki są dostępne, po odnalezieniu receptury, którą odkryć możesz w piwnicy Starej Kostnicy. Recepturę znajdziesz na sali z bossem, w jednej z szafek. Udaj się z nią do kryjówki, by nauczyć się wytwarzać nowe lekarstwa.
  3. Środek na ból głowy, środek na migrenę i środek na nerwobóle - aby odblokować te leki, musisz oszczędzić Dorothy Crane, podczas misji "Szantaż w Whitechapel". Kobieta pojawi się następnej nocy w swoim zakładzie i będziesz mógł od niej kupić recepturę na ostatni rząd leków w grze.
Dodatkowo, możesz odnaleźć powyższą recepturę jeszcze na cmentarzu - Jak odblokować wszystkie leki w Vampyr? - Vampyr - poradnik do gry

Dodatkowo, możesz odnaleźć powyższą recepturę jeszcze na cmentarzu. Spójrz na obrazek powyżej - recepturę odnajdziesz przy zwłokach, niedaleko bramy prowadzącej na cmentarz. Jeśli chcesz zabić Dorothy Crane, to jest to dodatkowy sposób na zdobycie upragnionego schematu tworzenia leków.