Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rodzaje zadań i aktywności w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

W tym rozdziale poradnika zostanie omówiony rodzaj zadań i aktywności w grze Vampyr.

1 - Rodzaje zadań i aktywności w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry?

  • W Vampyrze oś gry to tak naprawdę interakcja z innymi i częste potyczki. Najwięcej czasu spędzisz na śledzenie wątku głównego, który opowiada o żądzy krwi Jonathana i poznanie przyczyny jego przemiany w wampira.
  • W grze znajdziesz 4 dzielnice - każdą z nich zamieszkuje ok. 15-17 mieszkańców. Możesz z nimi rozmawiać, pozyskiwać wskazówki i odkrywać ich historię.
  • Niektórzy mieszkańcy zlecą ci wykonanie śledztw - to pomniejsze zadania poboczne, które głównie polegają na odzyskanie jakiegoś przedmiotu, lub zbadaniu danego miejsca. Często wiąże się to jeszcze z pomniejszym wyborem - możesz np. donieść na jakąś postać, lub obiecać milczenie. Konsekwencje twoich działań wpłyną na kontakty z innymi mieszkańcami.
  • Kolekcjonowanie znajdziek - w grze znajdziesz 30 notatek, rozsianych po całym mieście. Każda z nich zawiera wpis o świecie gry, lub niektórych postaciach.
  • Czasami na mapie zobaczysz wykrzykniki - to tzw. zdarzenia, które często są następstwem twoich decyzji lub działań. Czasem czeka cię zwykły dialog z postacią, a innym razem musisz np. stoczyć walkę z przemienionym mieszkańcem.
  • Eksploracja miasta i walka - początkowo, większość dzielnic jest zablokowanych, ale z biegiem czasu odblokujesz coraz więcej regionów na mapie. Warto zwiedzać świat gry, bo czasem natkniesz się na dodatkowe śledztwa i zdobędziesz wiele cennych przedmiotów. Zwiedzenie kanałów blisko szpitala pozwoli ci np. uratować jednego z mieszkańców zamkniętego w pułapce.