Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój postaci w Vampyr Vampyr poradnik, solucja

W co najlepiej inwestować w Vampyr i jak rozwijać swoją postać? Nasz poradnik przygotuje cię na krwawe boje stoczone na ulicach trawionego przez hiszpankę Londynu.

W tym rozdziale poradnika do gry Vampyr przeczytasz o rozwoju Jonathana. Przedstawiamy kluczowe kwestie związane z pozyskiwaniem doświadczenia i rozwojem umiejętności, a także wskażemy te skille, które szczególnie przydają się w walce.

1 - Rozwój postaci w Vampyr - Vampyr - poradnik do gry
  • Aby móc rozwijać postać, musisz zdobywać punkty doświadczenia. Gra przyznaje najwięcej doświadczenia za wykonywanie wątku głównego i wysysanie krwi. Szczególnie lukratywna jest zabawa w krwiopijcę - pochłonięta postać potrafi na raz dać nawet 5000 doświadczenia!
  • Walki, zdobywanie wskazówek, znajdźki i rozwiązywanie śledztw również dodaje doświadczenie, choć zyskujemy go o wiele mniej. Jeśli jednak planujesz grać wampirem nieatakującym innych, to musisz nadrobić część doświadczenia w taki sposób.
  • Aby rozdzielić punkty doświadczenia na zakup nowych umiejętności, musisz udać się do kryjówki i położyć się do łóżka. Otworzysz wtedy okno z dostępnymi umiejętnościami. Miej jednak na uwadze, że sen spowoduje upływ czasu w świecie gry.
  • Możesz rozwijać umiejętności aktywne i pasywne swojego bohatera. Umiejętności aktywne zostały podzielone na kilka kategorii: Obrona, agresja, taktyka i ostateczność. Znajdziesz tutaj głównie umiejętności ofensywne.
  • Umiejętności pasywne zostały podzielone na kategorie ciało, krew, ugryzie i inne. Tutaj mamy z kolei do czynienia z typowymi umiejętnościami wzmacniającymi postać. Możesz rozwinąć poziom zdrowia, wytrzymałość, ilość wyssanej krwi itp.
  • Z każdym kolejnym poziomem koszt danej umiejętności się zwiększa i pochłania więcej doświadczenia. Dobrze więc w miarę równomiernie rozwijać wszystkie używane umiejętności na początkowych etapach gry.