Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Szczur w Szpitalu - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika opisuje zadanie "Szczur w Szpitalu", w grze Vampyr.

1 - Vampyr: Szczur w Szpitalu - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Idź do gabinetu Dr Swansea i porozmawiaj z nim. Następnie idź na zewnątrz szpitala i porozmawiaj z Lady Ashbury. Porozmawiaj z kobietą, a dowiesz się więcej o swojej przemianie w wampira.
  2. Idź teraz na parter szpitala i pomów z pacjentką - Harriet. Twoim zadaniem jest teraz odnaleźć trzy pielęgniarki i porozmawiać z nimi. Twoim celem jest rozmowa z Pippą Hawkins, Dorothy Crane i Gwyneth Branagan.
2 - Vampyr: Szczur w Szpitalu - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Po rozmowie z kobietami, idź nad rzekę (niedaleko Gwyneth i Claya Coxa), uruchom tryb wampira i podsłuchaj rozmowę. Idź za podejrzanym do kanałów.
  2. Na dole, czeka na ciebie trochę skalów. Są one na poziomach 6-8, więc poradzisz sobie bez problemu. Zwiedź dobrze wszystkie pomieszczenia, czeka na ciebie m.in. znajdźka "Wygnanie Smoka" i śledztwo "Klaustrofobia".
  3. Idź w głąb kanałów. Miń tunel z napisem "Beware" i zejdź na dół. Jeśli nie masz pełnego paska krwi, możesz wyssać okoliczne szczury. Przygotuj się na ciężką przeprawę, gdyż przed tobą kolejny boss.
3 - Vampyr: Szczur w Szpitalu - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
  1. Tym razem, napadnie na ciebie bestia z kanałów (9 poziom). Zupełnie nowy typ wroga - podobny do budową ciała do wilkołaka. Wróg ma bardzo silne ataki, a gdy wyssie twoją krew regeneruje się. Więc bezwzględnie musisz postawić na uniki i doskoki do wroga, gdy ten zakończy wiązankę ciosów.
  2. Walka może trwać dość długo, lecz nie warto ryzykować. W razie potrzeb, pozyskuj krew z wroga, wykorzystując nóż amputacyjny i lecz się wykorzystując umiejętność autofagia.
  1. Po walce, przeszukaj zwłoki oprycha, a misja dobiegnie do końca i automatycznie zaczniesz zadanie "Szantaż w Whitechapel".