Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nocna Zmiana | Vampyr solucja Vampyr poradnik, solucja

Ten rozdział przedstawia opis przejścia zadania "Nocna Zmiana" w grze Vampyr.

1 - Nocna Zmiana | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Wyjdź z gabinetu i porozmawiaj z Dorothy. Dostaniesz klucz do kostnicy i zadanie, by odszukać w niej składników leczniczych.
 2. Idź do budynku obok szpitala, skorzystaj z klucza i wejdź do Starej Kostnicy. Zwiedź pomieszczenia i zabierz Winian Żelaza z szafki.
2 - Nocna Zmiana | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Biegnij na wyższe piętro. Czeka cię walka z kilkoma skalami (poziomy 6-7). Po walce, podnieś chininę ze stołu.
 2. W jednym z pomieszczeń znajdziesz klucz prowadzący do piwnicy kostnicy. Gdy po skończysz eksplorować budynek, zejdź do piwnicy.
 3. Czeka cię przeprawa z kolejnymi skalami (poziomy 6-7). Zachowaj czujność, bo na ten moment rozgrywki jesteś dość słaby. Zwiedzaj kolejne pomieszczenia - zdobędziesz m.in. nóż amputacyjny, który przy uderzeniu kradnie krew. Używaj go w walce, by mieć krew na użyć umiejętności Autofagia i się uleczyć.
 4. W sali z trupem możesz zabrać notatki i rozpocząć śledztwo "Tym boleśniejszy upadek".
3 - Nocna Zmiana | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Idź teraz do głównej sali. Czekam tam na ciebie boss - John Doe (poziom 7). Szybki i silny skal. Wróg potrafi tworzyć widmowego sobowtóra, który potrafi cię atakować. To trudna walka - musisz bardzo dużo uskakiwać przed atakami.
 1. Dobrze jest złapać wroga w wiązankę ciosów, a resztkę wytrzymałości spożytkować na odskok do tyłu. Następnie wystarczy poczekać chwilę, wykonać kilka uników i powtórzyć sztuczkę. W końcu, wróg padnie martwy.
4 - Nocna Zmiana | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Przeszukaj teraz dokładnie całe pomieszczenie i zabierz krew swojego wroga. Na górze znajdziesz m.in. recepturę, która po odszyfrowaniu da dostęp do nowych lekarstw.
5 - Nocna Zmiana | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Podnieś Podchloryn Sodu i idź do wyjścia. Po drodze pojawią się świeżo odrodzeni wrogowie, więc zachowaj czujność. Nie martw się jeśli zginiesz - gra zapisze twoje postępy z bossem i zdobytymi przedmiotami.
 2. Ze zdobytymi składnikami udaj się do szpitala i porozmawiaj z Dorothy Crane, a misja zakończy się sukcesem.