Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ostatni boss w Vampyr - Katastrofa Vampyr poradnik, solucja

Przed tobą strona, opisująca finałowy pojedynek w grze Vampyr. To dość nietypowe starcie, bo tak naprawdę czeka cię walka z dwoma różnymi bossami. Poniżej znajdziesz opis walki i taktykę, która pozwoli ci łatwo poradzić sobie z tym ostatnim zagrożeniem w grze.

Poziom bossa: Harriet - 35, Awatar - skaluje się do twojego poziomu.

Kiedy go spotkasz?: Rozdział 5, końcówka misji "Królik doświadczalny".

Poziom trudności walki: 6/10.

Starcie #1 - Disaster Harriet

1 - Ostatni boss w Vampyr - Katastrofa - Vampyr - poradnik do gry
  1. Pierwsze starcie, to pojedynek z przemienioną Harriet Jones. Kobieta ma zmutowane ramię, podobne do Doris Fletcher. Boss ma również identyczne ataki - atakuje z dystansu, używając długiego ramienia.
  2. Po każdym ataku ramieniem, kobieta przez chwilę jest podatna na ataki. To świetny moment na doskok i kilka ciosów. Harriet jest również mało odporna na broń palną - miej jednak na uwadze, że niedługo czeka cię drugie starcie z bossem.
  3. Harriet będzie tworzyła gazowe chmury, które trzeba unikać. Stanie w nich, powoduje utratę zdrowia - staraj się więc bossa odciągnąć od niebezpiecznego rejonu.
  4. Cały pojedynek sprowadza się do następującej strategii: czekanie na atak kobiety, odskok, doskok, kilka ciosów, odskok. W ten sposób, szybko uporasz się z wrogiem.

Starcie #2 - Awatar Czerwonej Królowej

2 - Ostatni boss w Vampyr - Katastrofa - Vampyr - poradnik do gry
  1. Czas na drugiego bossa, którym jest Awatar Czerwonej Królowej. Ten wróg jest dość łatwy do pokonania. Boss jest ospały, ma wolne ciosy i zadaje słabe ciosy.
  2. Awatar tworzy wybuchy na ziemi, przyzywa krwawe klony i wykonuje podstawowe ataki w zwarciu. Tak naprawdę każdy cios bardzo łatwo uniknąć, a nawet gdy zostaniesz trafiony - zadaje on relatywnie mało obrażeń.
  3. Jedynym problemem może być spora pula zdrowia bossa. Najlepiej atakować awatar, gdy ten przyzywa krwawe klony. Wtedy przez parę sekund boss stoi nieruchomo i jest łatwym celem.
  4. Sporadycznie, twój przeciwnik będzie unosił się do góry, by po chwili opaść na ziemię, wykonując atak. Podobnie jak wcześniejsze ataki - bardzo łatwo uniknąć trafienia.
  5. To łatwa walka - jeśli uporałeś sobie z dotychczasowymi wyzwaniami gry, poradzisz sobie bez najmniejszych problemów. Jeśli chcesz przypieczętować zwycięstwo, postaraj się zachować jak najwięcej amunicji na walkę z Awatarem Czerwonej Królowej.