Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dla wiedzy bez jej wiedzy | Vampyr solucja Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie naszego poradnika gry Vampyr odnajdziesz solucję zadania "Dla wiedzy bez jej wiedzy". Jonathan Reid wyrusza ocalić Dr Swansea, który przetrzymywany jest w teatrze.

1 - Dla wiedzy bez jej wiedzy | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry

  1. Od razu wyjdź ze szpitala i pognaj do teatru. Ponownie jak wcześniej, musisz wejść do budynku przez okno. Wnętrze ulegnie jednak zmianie - jest to bowiem teraz kwatera główna strażników Priwen.
  2. Wejdź do środka i kieruj się do kolejnych znaczników. Po drodze możesz zebrać trochę notatek McCulluma, które ujawnią, że Doktor Sweansea nie był szczery w stosunku do naszego bohatera.
2 - Dla wiedzy bez jej wiedzy | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Zabierz klucz i przez drzwi zejdź jeszcze niżej. Niedługo znajdziesz kolejną notatkę McCulluma i klucz, prowadzący do piwnicy teatru.
  2. Wejdź do środka, a spotkasz umierającego Doktora Swansea. Niestety, mężczyzna poniósł ciężkie obrażenia i niedługo umrze.
3 - Dla wiedzy bez jej wiedzy | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Przed tobą kolejny ważny wybór. Możesz zdecydować o losie Dr Swansea. Możesz pozwolić mu umrzeć, zamienić w wampira, lub wyssać z niego krew.
  2. Gdy pozwolisz mu umrzeć, Swansea po ckliwej scenie zginie. Dzielnica Szpitala Pembroke odczuje to i stan jej zdrowia zmniejszy się.
  3. Za 3000 xp możesz zamienic Swansea w wampira. Dzięki temu, mężczyzna przeżyje - następnej nocy wróci do pracy w szpitalu.
  4. Wyssanie krwi, również powoduje śmierć Edgara. Lekarz umrze i stan zdrowia Szpitala zmniejszy się.
  5. Gdy podejmiesz tę niełatwą decyzję, misja i cały rozdział zakończą się.