Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Fontanna życia | Vampyr solucja Vampyr poradnik, solucja

Kolejny rozdział naszej solucji do gry Vampyr przynosi opis misji "Fontanna życia". Jonathan w końcu trafia do domu Aloysiusa Dawsona, gdzie może podjąć wybór, co zrobić z mężczyzną.

1 - Fontanna życia | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Przed przystąpieniem do rozmowy z mężczyzną, warto zebrać wskazówki od Ushera Talltree i Carolyn Price. Dzięki temu, odblokujemy dodatkową opcje wyboru podczas rozmowy z Aloysiusem.
  2. Gdy będziesz gotów, udaj się na rozmowę z umierającym mężczyzną. Przed podjęciem decyzji możesz go wypytać o jego pobudki, przyszłe zamierzenia itp.
  3. Podczas głównego wyboru, masz trzy opcję: Możesz oczarować mężczyznę, zamienić go w wampira, lub zabić go na miejscu.
  4. Oczarowanie spowoduje, że mężczyzna pogodzi się ze śmiercią. Następnej nocy Aloysius umrze - zostawi jednak testament, w którym rozda majątek i sprzęt medyczny potrzebującym. Wszyscy chorzy z innych dzielnic zostaną uleczeni. Zostaniesz również wyrzucony z klubu Ascalon.
  5. Zamienie w wampira spowoduje utratę doświadczenia, ale mężczyzna przeżyje. Stanie się wampirem, a ty wciąż pozostaniesz w klubie Ascalon.
  6. Zabicie go oczywiście spowoduje śmierć mężczyzny.
2 - Fontanna życia | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
  1. Gdy podejmiesz już wybór, udaj się do holu. Spotkasz tam Lorda Redgrave'a - zdaj wampirowi relację ze swojej decyzji. Zależnie od wyboru, jego postawa będzie różna.
  2. Po zakończeniu dialogów, wyjdź na zewnątrz, a misja zakończy się i rozpoczniesz misję "Od miecza giniesz".